Prijava

uh ma nema to pojma, brisite mene. ono leto je, ja nemam vremena 2 sata dnevno za komp kamoli 4/5

Saću da probam da odigram ovo za dan, al' ne mogu da garantujem da ću celi dan biti tu, a poznato je da ja jebem kako igram, sve dok ne naletim na Jorgana, ipak me ne ispisuj.

nemoj da brises postove!

samo da stavim u aktivne. ja sutra zauzet ceo dan. svejedno nista od mene za sada. :)

uh, pa ja necu biti tu pre 7...
ovom prilikom da zamolim protivnika da me saceka...

Пробаћемо овако, ако не буде ишло видећемо да продужимо рок... Нпр ја сутра не могу од 8 до 11 увече, играм на турниру, тако да би било добро да се договоримо чим избацимо парове...

Lupuse aj se pojavi na fejsbuk četu odjednom i nacrtaj mi kako i šta se igra.

ево сад ћу, сада сам дошао кући, данас сам био само у пролазу на вуки

Zahvaljujem Lakiju na pozivu ali ovo 1v1 ce proci bez mene. To igram samo na ESL, kad se brutalno smorim u toku dana, a ozbiljno se bavim samo timskom igrom tj. 3v3. Jebiga.

Ja se iyvinjavam, ali ja neću biti u prilici da igram jer ne'u sklapati termine kući sledećih 15-20 dana, jebiga.

Ae prijavi i mene, da probam ovo. Meni se lično više svidjaju obični turniri 1 vs 1 kao onaj što smo završili pre 2-3 dana, ovako ceo masters odigraš za jedan dan a pitanje da li možeš da igraš baš tad kada treba ili da li će ti net u to vreme biti ok. Svejedno, dobro si smislio ovo, da probamo sutra pa kako bude.

Овако, тренутно има 12 пријављених. Ако остане овако, играће се од четвртине финала, с тим да ће четворица бити у четвртфиналу а осморица ће играти квалификације и одатле ћемо добити четворицу. Ко иде директно а ко у квалификације, то ћемо одредити жребом, док ће за следећа такмичења жреб бити диригован и гледаће се позиција на табели...

mislim da je previse 2 turnira u toku nedelje (mislim na ove utorak-cetvrtak), al dobro, da probamo da vidimo kako ide

Очекујемо жреб ....

Жреб је одрађен, само да направим табелу...

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=1e0c9b17 Ево снимак жреба, а табеле тренутно радим па да не чекате, можете кренути са одигравањем...

http://www.dodaj.rs/f/1Q/Q3/eLP6D31/untitled-1.png

Социјална табела, биће и ова права :)

Haha, ladno mi pao Kole, pa i ako njega pobedim opet na Jorgana, ili Bonda.

Sedplase ne vredi, suđeni smo jedan drugom :)
Ko pobedi tu verovatno će ispasti već u sledećoj utakmici jer ide na madafaku ili Lakija jbg...
Biće dobar meč između njih dvojice, kao i između Srbina i Bukajlije, a verovatno najdosadniji meč između bunkeraša Xele i Duleta gde će biti malo golova :)

Не бих ја никог отписивао тако лако .... али што се тиче првог места , Стелекс болесник ће највероватније победити .....