Prijava

Uhh natnat ovo deluje dobro :)

Ne Vukašine, jooj što dođe, sad će Pjer da kaže nešto u fazonu: Da li je to ptica? Ne! Avion? Ne! To je Super Džindžer... i tako do sutra...

englezi bre. dosadno ljudima stalno pa se zajebavaju.

Иранци су онда ванземунци!

this video is so fake!!! 1:38 i see a women outside of the kitchen

Znate šta je nasumnjivije? Otkud ovako vedro vreme u Londonu? Pa ovo mora da je montaža neka... ;) Ili su možda Marsovci nešto uradili s oblacima!

Smaraju. Ko da su ti vanzemaljci maloumni. Šta?! Kupio im matori leteći tanjr za 18. rođendan i naso pun rezervoar biodizela, pa oni odlučili malo da provozaju novu pičku do Zemlje.

Niđe veze. Sišli bi da vide šta-kako, gde ima jeftine kavurme i skupih kurvi. Lupaju.

Тај рад, ја да сам ванземаљац, утрапио бих моју махину да се опскрбим са земљанским валутама негде, и баханалисао.

Zezator a da iskuliras mozda?
Ili zelis da kazes da sam ja leteo iznad londona sa ekipom dzindzera.. Bice da je to, da, secam se.

Тадићу, извини се другарима са планете КЦИ-58!

Brate ne, nego znam vas dvojicu kad krenete da spemujete teme sa Džindžer sado-mazo fazonima. Eto zato, ništa nemam protiv vas inače.

Ma sjebao se coveku objektiv...

ZeZaToR
Brate ne, nego znam vas dvojicu kad krenete da spemujete teme sa Džindžer sado-mazo fazonima. Eto zato, ništa nemam protiv vas inače.

http://www.kameleon.rs/photos/products/1/29861/thumbnails/500x500/PVC.jpg

Nisam ni primetio da je pjer zapoceo ovu temu... Uopste mi nije zelja da se prozivam i ovde, zato "stfu".
Ovde sam da kazem svoje misljenje ;)
A to je sledece, da su to montaze, ima na netu iznad svih delova sveta, a to nikada nije objavljeno na vestima, ili nekom drugom javnom obavestajnom servisu, i zato mislim da bi se digla frka da je stvarno tako nesto primeceno... Ili bi i ovo sa neta zataskavali da ne zele da plase ljude...

Ma kako nikad ne dođu iznad Kupusine ili banje Koviljače da razgledaju

Лололо +5668

To je zavera da su NLO-i. Ameri zapravo testiraju nove tajne špijunske letelice da špijuniraju Ruse, pa onda se prave da su vanzemaljci.

haha kako fejk deluje kad prvi put onaj okrugli tanjirić kao da gleda u ovog kamermana i onda samo odjednom šmugne i sakrije se iza oblaka.
Da su snimali samo onako bez zumiranja samo one srebrne lopte što preleću moglo bi i da bude mistično, a ovako...pff

Kako objašnjavate činjenicu da su hiljade ljudi tog dana prijavile NLO u Londonu?

Ma kako nikad ne dođu iznad Kupusine ili banje Koviljače da razgledaju, nego uvek iznad amerika, londona i pičkih materina. Ko da im ujna u Kontiki trevelu radi pa znaju šta valja. Muda Marjanova su to, a ne vanzemaljci.

Dolazili su i tamo, ali je deda okopavao paradajz, a baba 'ranila piliće pa nisu stigli da na vreme izvade svoj I-phone da snime tu situaciju.