Prijava

bla bla bla mrznja bla bla bla fekalije. ako kazes da nisam u pravu ok lepo napisi cime je on to zasluzio da bude uopste u sirem spisku? daj link utakmice u kojoj je prekrcao, neki potez, nesto bilo sta.

Мута шупак гурн'о своје дебиле у тим...

i čekaj janpi, ja sad tebi pošaljem neku tekmu gde je on razbio, i postavim ti 2 snimka sa njegovim dobrim potezima i ti ćeš promeniti mišljenje? čoveče košarka nije individualan sport, statistika je najveća kurva. Posmatraj kako se dečko kreće, agresivnost u odbrani (Noćionija je stavio u džep u obe evroligaške tekme kao i protiv Argentine), njegovu košarkašku inteligenciju, kakve asistencije dečko ima sa 20 godina. Onda, zrelost, a bogami i hrabrost u određenim trenucima. Sećam se kako je pre dve sezone ja mislim ušao i bez razmišljanja opalio i dao dve trojke Partizanu. Dečko je budućnost srpske košarke, kao što su i Milutinov, Vanja Marinković i Glišić (igrači Partizana) i to je to. Ne treba sad nekog polivati govnima jer igra za rivala.
Naravno da je normalno da ne može u ovom trenutku biti prva četvorka, ali tako su se kockice poklopile pa je Novica otkazao, Erceg se povredio, Mačvan se ne uklapa u Salovu filozofiju, Jokić premlad...Svako ko se razume u košarku složiće se da je Luka ogroman talenat koji se pravilno razvija.

ma jebo statistiku, bio je povrijeđen pola sezone, ne bih žalio da neki bolji igrač ide ispred njega, al mrtvi Birčević...

RADULJICA PRESO U KLIPERSE!!! PRODADSMO SVE STO IMAMO JBT KAKV MARKETING OVA REP

Не разумем нејкеде зашто се уопште трудиш да створиш било какав вид комуникације са овом амебом.

kapiram da nije realno porediti ova 2 igraca ali ta statistika kaze da je npr bogdan odigrao 770 minuta u aba ligi ove sezone dok je on odigrao 90. nije bio prvi izbor za tu poziciju ni u zvezdi, data mu je kapitenska traka u nadi za brzom prodajom. gledao sam ga na dosta utakmica prosle sezone (finale nase lige, evroliga, evro kup, utakmice sa partizanom...)

vise je igrao u hemofarmu nego u zvezdi, sto je inace fora sa zvezdom. suvise malu minutazu imaju mladi igraci dok crnci igraju po 40 minuta.

slazem se sa time da je trebalo da igra ove pripremne utakmice sa repkom, koristice mu to u buducoj karijeri. ali odvesti ga na svetsko prvenstvo a cak i ne igra u sopstvenom klubu? to je cisto sprdanje sa reprezentacijom.

isto ovo bih napisao i da je pozvao bezbradicu u reprezentaciju

ok ako je bio povredjen onda to objasnjava zasto nije igrao. aj videcemo ove sezone da li ce se izboriti za vecu minutazu.

Хаха какав дебил, јбт

Nisam od onih koji su generali nakon bitke pa cu zato unapred reci da mislim da ce Sale biti promasaj kao selektor. Bez imalo blama pominje nekog Lipovija, trazi igrace od 18,19 godina koji su standardni u svojim timovima a Jokica, jednog od najperspektivnijih krilnih centara Evrope, nije uvrstio cak ni na siri spisak i to na poziciji koja nam je najkriticnija sto se tice izbora igraca. Jos Mitrovica izbacio. Da ne bude da sam navijacki obojen ja prvi mislim da ne bi treba da ima mesta ni za Simonovica, ni za Katica.

Не знам је л' ме више иритирају коментари по вестима који бране Мицова или они у којима људи једу говна да Мишко саставља тим (а Мишко држи само 3 играча ове репрезентације).... Селектор је изнад играча и ту је крај целе те приче са Мицовим.... А испада и да смо изгубили играча који сипа по 30 поена у Евролиги, а не седам и по.... Осредњи је дефанзивац, а и за остало није нич посебно.... Да је хтео да игра, не би ни Дуду шорао свако лето.... Сад пошто се пере по новинама, нека комотно нађе Миличића и Лабовића и нека кукају сва тројица заједно к'о Калимеро јебени....
Апсолутно очекујем 1/8 финала, а објективан максимум је четвртфинале, можда полуфинале ако до јаја одрадимо групу и избегнемо Шпанце до тада (јер нико осим Кроасана и можда Бразила нема неки одличан тим).... Играчки гледано, из нашег дела Шпанци и Хрвати имају најјаче тимове, Бразилци би могли до полуфинала да имају клупу, а код Француза очекујем од Фурнијеа да одигра добро такмичење, али осим њега, Батума и Дијуа немају неке одличне играче....
Крле је доста килав због повреде и било би добро разиграти га против Египта.... Прве четири утакмице су најбитније.... Радуљица ме пријатно изненадио и партијама и односом према репрезентацији....
Због повреда и отказа, а од пре неки дан и недисциплине, мање-више очекивана екипа је отишла.... Једино сам Митровића очекивао пре Катића, а у овако окрњеном саставу и као прву четворку, ал' добро....
Амери су први фаворити, па ондак и Шпанци.... Иако их не води више њањави Скариоло већ Оренга, а уз то и играју кући, Амери и са оваквим тимом могу да се прошетају до нове титуле.... Литванци и Словенци има квалитетно да опикају за друго полуфинале са Америма....
Видећемо, доста добрих играча неће играти, ал' и даље може бити занимљиво првенство.... Једва чекам почетак....


Zhajk
Ne pratim puno košarku, ali bojim se da se ne osramote
nešto slično kao Dule Vujošević u Litvaniji na EP čini mi se, ako se ne varam

Гомила проблема је тада постојала, прво око избора селектора (Маљковић је испао говедо), а потом и због отказа гомиле играча....
Пеђа и Јарић, уз Вујанића 2 најбоља и најбитнија играча те екипе су се повредила на такмичењу, задње утакмице нису ни играли.... Још је Пеђа и дошао на првенство килав.... Шесто место објективно гледано и није толико лоше било на крају, поготово јер Пеђа није играо против Литваније у 1/4 финалу. а и да је играо питање је колико бисмо могли.... Литванце је предводио Сареика, а имали су ужасно добар тим са Шарасом, Шишкаускасом и Мацијаускасом, зато су и млели све до краја....

Fest
Prvo, njegovo je bilo da takve igrace adekvatno sankcionise pre prvenstva, jer je tada jos i imao mogucnost izbora tj. na svakoj poziciji je bilo po bar dva igraca svetske klase

Погледај на Јутјубу његову конференцију за штампу после 2005.... И ДОБРО слушај шта прича....

Gledao sam vise puta, i ja stojim pri svom misljenju. Tacno je da je najbolji evropski trener ali i nula od coveka, bar mi se cini. Imao je slican ispad i u PAO-u. Jednostavno sve stvari koje se dogadjaju unutar tima se i resavaju unutar tima. A Micov kakav god da je za Simonivica je Dzordan.

Јесте бољи и то доста, али и да је сам Џордан урадио исто - шут карта без икаквих приговора.... Ни један играч није испред тренера....

Онда види да и сам каже да је крив јер је требао да реши то питање пре првенства.... Јер је и причао са играчима око тога и јеби га.... Зашто да трпи било шта због гомиле идиота који су прекршили договор и који нису имали однос какав су требали да имају? Да су били као Милојевић или Крле, нема фрке.... Потрудио си се, дао си најбоље од себе, погрешио си - деси се.... Ал' јок.... Ови се алаве, стављају себе испред репрезентације, зајебавају до ситних сати ту по НС-у и тако то.... И требао је да каже то што је рекао....

престижна глупа сајбер аналитичара, врсних познаваоца кошаркашких прилика и овјековјечених дебила.

A ti si samo debil.

хендикепирани, у ћошак и престани да дишеш

i meni pun kurac vas 5,6 koji idu od teme do teme i javljaju se a niko ih ne jebe 2 posto. izvini sto pricamo o kosarci na temi o kosarci. bolje i to nego da sam retard kao ti da samo napusavam. kolko li je tebi i tebi slicnima tuzan zivot kad ste tako negativni po ceo dan. mora da si ozbiljno zlostavljan u detinjstvu

придружи се колеги у ћошку и не опири се

mrs bre govno malo iskompleksirano. idi leci se covece