Prijava

Ma da, gledaj grupu D jebote.

Grupa A: Francuska, Finska, BiH, Izrael, Rusija
Grupa B: Nemačka, Španija, Srbija, Turska, Italija, Island.
Grupa C: Hrvatska, Slovenija, Grčka, BJR Makedonija, Gruzija, Holandija.
Grupa D: Letonija, Litvanija, Ukrajina, Estonija, Belgija, Češka.

Znao sam da je smesno cim sam video ko je u kom sesiru. Finska u drugom, lol

A tek sto smo mi mogli u samo dve grupe jer nosioci biraju koga oce u grupu? Prelol

јебем ти фибо мајку

A kako ide ukrstanje posle?

A-C B-D ja mislim

To bi bilo ful ali sumnjam da je tako.

Pre ce biti A-B i C-D

Jebeš ga nama su u grupi samo Španjci neki problem...možda...

duda ivkovic na mesto selektroa

турцима је њемачка домаћи терен

ипак се укрштамо у четвртфиналу са другим делом костура, то је добро, можда нам дођу усташе да их јебемо у сред загреба

Dajte to ukrstanje ako ima ko, to me zanima, grupu svakako prolazimo makar kao treci

Шпанци ће нас одрати к'о по обичају, а најтежа текма против Немаца, видећете.

Pa valjda je dobro sto smo sa spancima u grupi jer onda mozemo da se sastanemo tek u finalu?

Ako nije napravljeno sranje ko letos u spaniji

To A-B C-B D-A A-C itd itd je tek kasnije posle ove četiri grupe se formiraju još dve grupe gde idu prve četvoroplasirane ekipe iz sve četiri grupe a posle se ukrštaju samo grupe E i G u nokaut fazi.

Molim te da se ogradiš na nekoliko tema, nemoj svuda da sereš.

A što se tiče tih G i E grupa evo kako se dele u grupu G idu prvoplasirane tri ekipe iz grupa A i B a u grupu E prvoplasirane tri iz grupa C i D

Rasni a ti na sve to što si huligančić u pokušaju i najpametnije čeljade ovde još sad kao i treniraš basket pa znaš da ja serem aj sad lepo kuš nazad u svoju rupu...

Nowicki igra na ovom EP

A što se tiče tih G i E grupa evo kako se dele u grupu G idu prvoplasirane tri ekipe iz grupa A i B a u grupu E prvoplasirane tri iz grupa C i D

Pa to pitam od pocetka jbt

Onda po 4 prolaze i to znam

ALI da li je opet isto sranje kao u spaniji da i u tom cetvrfinalu dobijes one sa kojima si vec igrao u prvoj ili drugoj grupi ili ides na one iz suprotne dve grupe?