Prijava

Pa ko će ga znati, ne pratim sajt kao pre.

A ovo za FIBU se slažem, do juče je bilo predviđeno 6 timova svako sa svakim, tj tako se pisalo još kada se igralo EP.

Samo se ti zajebavaj, a posle će i tebe da uzmu na zub ko mene zbog pauze od godinu dana lolo

јесу извукли групе

Nisu, sad prvo žene izvlače. Imaš na youtube direktan prenos

Srbija
Češka
Japan
Angola
Letonija
Portoriko

Ja zadovoljan. Vidimo se u Areni.

Zadnje tri poozbiljne repke, ostalo žgadija.
IGRA LI PERO KAMERON, BOKTEJEBO?

Grupa je bonbona, taman kako treba.

Da su upali Tunis umesto Angole i Meksiko umesto Porto Riko ovo bi bila najslabija grupa u istoriji srpskog sporta.

Bonbona baš, mada sam navijao za Hrvate, no aj, ni Porzingis nije loš

Laganeze sve. Čehe smo jebali, a sad em smo jači, em igramo u Areni. Japan i Angolu ćemo urnisati 120 razlike. Za Portoriko igra Barea iz Dalasa, to im je mislim najbolji igrač, mrzi me da guglam. E sa Letonijom može biti čeljavo, nezgodna ekipa su, mada nekih 15 razlike je realno protiv njih.

Veće pelveraše nismo mogli dobiti.

Hahah idukurac, zato se nisam ni cimao oko žreba, JA PREDOSEĆAM!

Lol, gle kad ispušimo.

Hahahha a kroasani na grke i žabare, posraće im se u život.

Ma prolazimo mi ovo lagano. Jedina ekipa koja mi deluje nešto ozbiljnije je Letonija, izgledaju kao nagazna mina (Porzingis, Strelnieks, Bertansi, Tima, Blums, Frimanis, Janičenoks), ali ako igramo ozbiljno, ne bi ni sa njima trebalo da bude mnogo problema.

Ma kakvi Hrvati, prolaze tamo Grci. Eventualno Talijani ako nauče da igraju odbranu, ali u to baš i ne verujem.

Sve ekipe će biti zajebane ako se dozvoli splavarenje, a to je sasvim moguće.

само да опет не одиграју као пизде кад буде најбитније, ал оно чешка као најача екипа из групе је две класе испод србије тако да не верујем да ће ишта утицати на то да не прођемо, чак ни богдановићево мајмунисање