Prijava

oce psiho sale zvati bobija ili su se popickali na mrs u picku materinu?malo sam vec i zaboravio.
pod uslovom da ovaj uopste bude hteo da igra.

Treba da ga pozove svakako ali ako opet odbije ne treba da ga zove niko nikad vise

Салету одговара ова прича што Боби не игра скоро никако у нба, имаће изговор да није имао добру сезону.

Kakav crni izgovor
Jel ga zvao za olimpijadu - jeste
jel pristao - nije
Da se ja pitam on bi već sad bio precrtan trajno

a jebem ga ja bi mu dao jos jednu sansu, mnogi su pozivani i posle otkaza. ili da se javno kaze od sada ko se ne odazove vise ne igra, to bi ja uradio da se pitam nesto.

Група је лагана, још Турци осташе и без Кантера.... Хвала Фетулаху Гулену....

А и јес', дужност селектора је да сваком форумашу објасни зашто зове или не зове неког играча....

Neka objasni samo zasto ne zove Luku Mitrovica, i hoce li poceti da ga zove sad kad je Djilas podneo ostavku? xD

Лука хтео и Стефану да јебе, сад неће због Радуљице :'-(

Koja bi Stefana, i za čudo, Luka kreće da mi bude gotivan. Xexe

Inače ga sujem, i zahvaljujem mu se kad pogodim - na 5.5 granicu njegovu.

Skontao sam ko je Stefana. Nije da grmi jebiga.

зато што је лука го курац

treba da iznabadamo britance 63 razlike, ali da se borimo za svaku loptu kao da je finale i da zakucavamo jako i majmunišemo se u kameru ko ameri

Ja bih pre to Turcima radio.

Ali nećemo, jer smo gospoda u košarci

Kako su namestili Turcima majku im jebem onu Muratovsku. Pod pretpostavkom da će proći grupu, oni se neće mrdnuti iz Istanbula, a i završnica turnira je u Turskoj. To valjda da opet na domaćinstvo nekako munu medalju, pošto ih imaju taman toliko koliko su puta bili domaćini prvenstava u košarci.
Inače naša grupa je stvorena za prskanje - nas po svima ostalima.

A sto ne i turcima i britancima? Treba da isprskamo sve redom koga god vidimo da mozemo. Britancima treba da pustimo stimeta da im kuca i krevelji se u facu u stilu diandrea dzordana mamicu im svima jebem

Aj da ne udaramo recke prije nego što kurac bude stavljen

Turci mogu da sastave boli glava ekipu, al kod njih izgleda ne štima nešto kao i kod Hrvata recimo, ili kao kod nas u fudbalu. A s obzirom da su domaćini, biće cirkusa garantovano, od suđenja, publike, navijača, hotela reprezentacije, hrane... Tako da mislim da ih teško možemo dobiti 2 puta, mada bi to najslađe bilo. Biće opet jako prvenstvo, mi, Francuzi, Španci i Litvanci smo realno polufinale, ali će se Turci progurati nekako tu makar crkli, a konkurentni su i Italijani i Hrvati. Stvarno bi valjalo da se odazovu jednom svi i da iskidaju pripreme, da su zdravi, pa da Sale popizdi jer ne može Birču jebenog voditi. Radulj, Bobi, Beli, Jokić, Mačvan, Kalina, Bogdan, Nedović, Simon, Teo, Jović, pa i Štime, Mitar, Gudura, Brančilo, Kuzmić, Lučić.. Od ovog da se sastavi najbolje, mislim da je medalja neupitna.

не рачунам да смо други на свету док не освојимо европско првенство