Prijava

Дуда позв'о Милета Илића. :)

hahhaha, je l' to informacija iz prve ruke?

Peki, reci mi da se šališ?

cuo sam da ce u enbiej da bude neki lokap i da ce mnogi amerikanci doci u evropu
ak se to dogodi onda nema sanse da osvoimo ovo evropsko jer ce ga amerikanci osvoiti ko od sale ali ako ne bude lokapa onda ce osvoiti nasi ako ne izgube niednu utakmicu posle grupe

Jebote. Lik je igrao kod nas u Valjevu, ima visinu, ali i koordinaciju pokreta kao pijani Rumun. Ne znam, ako već ide po kriterijumu da vodi mlađe, onda bolje Marjanović, mada je i Mile imao solidnu sezonu u FMP-u.

Ma bilo kog da pozove Duda će napraviti nešto. Kao što je dokazao. On svake godine počinje izpočetka i uvek napravi vrhunski tim. Nema brige.

Јао Миле! Факјеа!

Ја сад видео у Политици. Миле цар, бар ће бити занимљиво.

Милета Илића позвао у репрезентацију? Добро, опет боље и он него Миличић, и онако нам треба неко да попуни место...

центар је фалијо у турској, не може се све изгурати са перовићем и крстићем.

Па 2 центра су сасвим довољна поред крилних центара типа Мачван, Новица, Кешељ (који је био померен на 3.)...

Baš htedoh da napišem šta mislite o Miletu Iliću? Ja mislim da on nema kvlt za neki naš upseh...

cuo sam da ce u enbiej da bude neki lokap i da ce mnogi amerikanci doci u evropu
ak se to dogodi onda nema sanse da osvoimo ovo evropsko jer ce ga amerikanci osvoiti ko od sale ali ako ne bude lokapa onda ce osvoiti nasi ako ne izgube niednu utakmicu posle grupe

Какве ово везе има са српском кошаркашком РЕПРЕЗЕНТАЦИЈОМ, леба ти?

Naravno da Ilić nema kvalitet za reprezentaciju,on će više poslužiti postojećim centrima kao dobar sparing partner.Možda sam subjektivan,ali mislim da je trebalo zvati Katića,bar na pripreme(ni ne treba da bude među 12 ili 14).

treba zvati ovog, treba zvati onog, nije trebao zvati ovog, nije trebao zvati onog.... kao trener koji na cetiri evropska ima tri zlata i jedno finale, osvajac svetskog zlata, osvajac srebra na olimpijadi, clan fibine kuce slavnih i jedan od 50orice najzasluznijih ljudi evrolige duda je vise nego kompetentan da odluci koga treba i koga ne treba da zove....

daleko je ovo od generacije iz 2005. sa radmanovicem, jaricem i rakocevicem koji su bodirogu i obradovica naterali na suze.... taj trojac nam ne treba.... pedja je car i legenda, bio je tu kad su ga zvali, posvadjao se sa obradovicem pred olimpijske igre u atini, te ga zato nije bilo ni 2005. u novom sadu, kasnije ga sakota nije ni zvao, a moka da li ga je zvao ili nije nemam pojma....
lako je pricati kako neko nece igrati za reprezentaciju, ali treba i pogledati da i nba klubovi cesto ne pustaju igrace da idu igrati za reprezentaciju (pedja se na vrhuncu nba karijere bez problema odazivao, pa cak i jaric kad je igrao sasvim solidno u klipersima), a pre svega treba pogledati i selektorovo misljenje o timu....

ne znam ko je rekao da pavlovic nije imao pojma u klivlendu, ali bih rekao da taj ne prati kosarku (ili ju prati samo zadnjih godinu, dve), pavlovic sad nema pojma, ali tada je bio i vise nego dobar u ulozi koja mu je bila data....

isto tako za bobija, price drug drugovog druga su, kao i u vecini slucajeva gluposti.... lik ima ribu, a ako se ne varam isla je sa njim i u moskvu....

Што се мене тиче, ако игра к'о човек има мој благослов, па макар магарца јеб'о.

pa duda ce menjati (ukoliko bude uopste menjao) dvojicu, trojicu igraca, a ostali ce, kao i ranije ostati isti.... ovo je tim koji se uigrava za olimpijadu i nikakvih vecih izmena ne bi trebalo da bude kod dude.... na centrima ce sigurno biti krle i perovic (uz opciju da i macvan igra centra) ako ne bude bilo nekih povreda, mile ce ici samo ako bude zadivio dudu....

Клинци добили Аргентинце, пласирали се у финале! :)
СП за играче до 19 година је у питању, ако неко не зна...

Гледао сам само последња два минута, а хтео сам цео меч да гледам... Јебига, кад сам ретард, чуо данас на РТС да је утакмица сутра у 8 увече, мислим, свака ми част.

Јер, за пар година нико неће причати о тенису, у фудбалу ћемо и даље бити јајца, а у баскету ће наши тренери највеће европске екипе доводити до трофеја.

БАШ ТАКО!