Prijava

Uzmeš nabiješ je u sobu, ugasiš svetlo/svetla i kažeš
SKIDAJ GAĆE.
E sad ako ne upali dobićeš pesnaju u vugla i na nju možeš da zaboraviš.
Ako uspe boli te tukson!

Nekako mi "Muvatorske fore" zvuči neprivlačno za naslov.

Кад тако кажеш стварно делује бабачки, али сигуран сам да би се могао наћи неки прикладан жаргон.

Улети јеботе! :)))

Лоле, мани се тих усиљених покушаја духовитости или адвертајзинга. ;)

Ljudi, malo ste otišli off-topić, u pitanju su pick-up lines, dakle, rečenice kojima muvate.

Daš joj jedan dugi šon koneri pogled i kažeš: Ja jebem, a ti se pridruži ako 'oćeš.
I rešio si stvar.

Nemam neke određene rečenice, ulete i slično. Prilagodiš se situaciji.

ja sam ruzan, ne'am pare, n'umem da jebem, smrdim i imam malu kitu, ALI imam noz i raspali kombi parkiran kod mesare. izvoli....

obicno kazem pokupi to

IZMENA: ajoj blama, ja preveo ovo na guglu i ispalo mi pokupiti pa ja mislio da ov trea da napisemo sta reknemo kad ocemo da neko nesto pokupi

Али, ПОКУПИ ТО!
:)))

Ахахахаха Сељаче царе!

Ne, nisam ti ništa sipao u koka-kolu.

Svaki put upali.

Hteo sam nešto da napišem ali sačekaću par strana da ne ostanem u senci seljačevoj.

Seljo, oralno bih te zaodovoljijo!

Od pick up lajnova, ima samo jedan koji sam pročitao ovde u vidu defke koji mi se malo svidjao, svi ostali su njesra. bilo je nešto ovako:

On: Jel ti znaš da smo ja i ti već 3/4 zajedno?
Ona: A?
On: Pa ja mogu i hoću, ti možeš, još samo da hoćeš.

Ali pick up lajnove ne koristim, ali OK je kad se već upoznaš sa devojkom, i da već padne nešto, da upotrebiš neku nazovi foru. Primera radi, skineš joj trepavicu i kažeš zažmuri i zaželi želju, i opališ žvaku, pa gde pukne.

Ajde nek još neko napiše žvaku koju je smislio sa ortacima, ali nikada nije smeo da je kaže devojci jer je nolajferčina najgrđa vukajlijaška, pa da ključamo temu. Ubi me sramota.

de Frenki sto si hejter, puti da se igramo

Ajde nek još neko napiše žvaku koju je smislio sa ortacima, ali nikada nije smeo da je kaže devojci jer je nolajferčina najgrđa vukajlijaška, pa da ključamo temu. Ubi me sramota.

Muda su relativna stvar situacije :P

Jeste i ovo primenjena fora, s tim što nisam prošo slavno :D

Ја приђем и кажем "Здраво, ја сам модератор на Вукајлији".

Samo šuti i nosi lažne ključeve od Mercedesa sa sobom, sa maketom iPhonea 4 aswell. Kasnije samo kuliraš. A ovako ozbiljno..Za to je moj jaran Lj.

hahahha BPX tema, i klasika odma istrolovana

meni je od glupih fora samo jedna u zivotu prosla, muvao neku "matorku", 33 godine, i kao ne kontam da je starija pa je pitam sta studira i tako te glupe fore, a ona se sva izgubila pa pita
"a sta mislis kolko imam godina"
"nemam pojma"
"33"
"u jebote, ja ti ne bih dao vise od 20"
"jao bas si divan"
"pa jebiga, toliko imam..." (i pokazem dole)
(a nemam, inace XD)

i pala je, al posle sam cuo da sam je vec bio smuvan u tom momentu i da sam mogao da pricam i na kineskom, bilo je svejedno... al u tom momentu sam bio takav frajer (naravno, u svojoj glavi) sto sam je smuvo na tu foru...