Prijava

Ne postoje "pick up" fore koje pale. Jednostavno napijte osobu, i obavili ste pos'o. :)

Drugim recima, najbolja je "Sta pijes?"

Aleksandra...
Ne postoje "pick up" fore koje pale. Jednostavno napijte osobu, i obavili ste pos'o. :)

objasnjeno. moze lock na temu :)

Sad naiđo' na ovu sliku, zove se "Best pick up line ever",

http://www.yasrsly.com/wp-content/main/2011_08/best-pickup-line-ever.jpg

a mislim i da kužim zašto je naslovljena tako, znači, uzmeš ribu, posadiš je u gepek da se ne paraćaka po kabini, povedeš je u planinu i tražiš joj, ona neće imat' što da radi gore a ko će se kotrljat niz planinu do kuće i jebaćeš.

"Ima li posla?"

Ma, tutneš joj samo kurac u ruke i vikneš "snađi se".

Kako je ovo odvratno.

1. "Al' si dobra, pička ti materina !!!" (obavezan užagreni pogled napaljenog terijera u teranju)

2. "Sve srećne žene liče jedna na drugu, svaka nesrećna žena nesrećna je na svoj način. Imaš to u pogledu ..." (ova modifikacija Ane Karenjine pali uvek kod riba starijih od vas i emosa bez obzira na godine)

3. "Ala ti žuboriš" (fora za muvanje ispred jebenog WC-a na žurci. Samo na uvo, nipošto naglas. Skor: jedna od deset riba će vam zviznuti šamar za ovo. Faktor stabilnosti: stepen pijanstva dotične)

Ćao, iscedi mi pavlaku iz glave

ovo Meśino

a mislim i da kužim zašto je naslovljena tako, znači, uzmeš ribu, posadiš je u gepek da se ne paraćaka po kabini, povedeš je u planinu i tražiš joj, ona neće imat' što da radi gore a ko će se kotrljat niz planinu do kuće i jebaćeš.

samo joj kažeš

oli nazad sa mnom ili s vukovima

Ћао, мој просек на Вукајлији је 53,28 што можемо да заокружимо на 53,3 значи можемо пробати згуза, па ако не иде, смислићемо нешто, јебига, не треба силити.

Имаш десет динара, стала ми кола, да купим бензин?... Јоооој, што си лепа!

Najjednostavnija, a najbolje prolazi: "Ćao, je l' možemo da se upoznamo?"
Nijedna ti neće reći NE, jedino ako je baš neki ološ, ali meni se to nije desilo, jer zašto se ne bi upoznala, znači skroz je ok, ne muvaš je, ne nabacuješ glupe fore, iskren si, želiš da je upoznaš. Nakon upoznavanja kreću glupe pričice, odakle, si, čime se baviš, koje si godište, ne mogu da verujem pa izgledaš 5 godina mlađe, blabla, laži, trabunjanja, broj ako hoće da da nakon te pričice hoće, posle se dogovorite da se vidite opet, ako ne, obično kaže da ima dečka i to je to, ideš dalje.
E sad, ovo je tema "Kako prići", znači pick up lines, kako da je smuvaš, kako da ti da broj, a vidim da mnogi pričaju o tome kako je ubediti da ti puši u wc-u diskoteke, onda ono gore što kaže Aleksandra, ako je dovoljno pijana ili naletiš na kuravu, hoće, ali ja pričam o drugom tipu devojke, ona sa kojom bi želeo da budeš u vezi duže od tih 15 minuta.

Мудро збориш Стоже.