Prijava

Аппсолутно, заболе ме за спорт а ово је део Србије...

sad ti mogu samo golu sliku poslati

Kontam da bi ih sve privela lolololo

sad ti mogu samo golu sliku poslati

Daj šta daš !

Како можеш да продаш нешто што није твоје?

а ово је део Србије...

Их, то да је по пет 'иљада...

Dje bre Brankica da apsi Amere !? Njen zivotni put , ko i zivotni put vecine mudonja koji su na vlast je da Amerima ljubi dupe.. !

Пошаљимо им Тадића, да их стрефи нека природна непогода.

Kosovo i Novak gde kod bili nikako ne mogu da utiču na moj život. Banalni su. Tako da bi ih đuture menjao za bilo šta.
Dao bi za ladnu Akvavivu hidroaktiv posle fudbala. Dao bi ih za džoint posle jebačine. Dao bi ih za stalan posao. Dao bi ih za put oko sveta sa ribom, čak ne mora ni oko sveta...može i do recimo Litvanije.

Dao bi ih ko depozit da ću da vratim ambalažu kad oću da se napijem pivčine ispred prodavnice. I ne...ne bi mi bilo žao da mi flaša ispadne i razbije se. Bitno mi je samo da se ja ne posečem.

E tako.

Dje bre Brankica da apsi Amere !? Njen zivotni put , ko i zivotni put vecine mudonja koji su na vlast je da Amerima ljubi dupe.. !

I to što kažeš možda bi apsila indijace

Пошаљимо им Тадића, да их стрефи нека природна непогода.

Borhan Tadići !

Не знам, Косово није моје па да га дајем, а Ђоковића је бар лако затворити у подрум. Не бих га мењао користио бих га као сексуалног роба, а трошио његове новце и милина.

Neće ona ni indijance oni ipak imaju DzERONIMAAAAAAAAAAAAAAAAA !

Dao bih Novaka za Kosovo, a onda bih Kosovo prodao Hašimu Tačiju i osnovao paravojsku u Kambodži. A možda bih i Novaka prodao Tačiju u delove, al' to je već do računice.

СВЈАТИ ВЕЛИКОБОРАЦ ЗА СЕРБСКОГО ЧАСТИ НОВАЧЕ НЕ МОЖЕ БИТИ ПРОДАТ ЈЕР ЈЕ ПО СВЈАТОМ ИЗВЕШТАЧУ СА БОРИЛИШТА МИЛАНУ ВУЈЧИНУ ВЛЕЗАО ВО БЕСМРТНИЈЕХ СЕРБА.

KOSOVO JE SRCE SRBIJE.

Đoković je ♥

Đokovića bih dao, njegovu pičoku bih zadržao!

Замишљам бранкицин глас како говори :

''Ови индијанци су годинама крали оно што припада џунгли, без икакаве контроле. :ТАН,ТАН,ТАН:''

Ne bih ga prodao za Kosovo, za Metohiju bih im dao Djokovica i platio im ja jos...

Brankica Meksikancu u USA : MARŠ U MEKSIKO !
Brankica Crncu u USA : MARŠ U AFRIKU !
Brankica Indijancu u USA !?