Prijava

KOSOVO JE SRCE SRBIJE.

Tehnički, ako je Kosovo srce Sbije, sledi da je Albanija glava Srbije, neka centralna Srbija jetra(to donekle i može, cela Srbija je jetra), a Novi Sad i uopšte Vojvodina muda Srbije. Ne sviđa mi se ta analogija.

Brankica Indijancu u USA !?

МАРШ У ИНДИЈУ !

Ускоро ћемо ми Војвођани бити засебна држава, а ви Србијанци се јебите са Косовом, паприком и паприком.

Predlažem temu Brankica šizenje!

ЂОКОВИЋ ЈЕ ХИПОФИЗА СЕРБЈАХ.
НЕ ДАЈТЕ ГО ...ВАТРА ПАКЛА НАС ПРОЧИСТИЈАХ У СУПРОТНОМУ.

A gde je tu Krajina ? Jel smo zaboravili ? Ne bih dao Đokovića za Kosovo, ali za Krajinu bih sigurno, kad bi se tako moglo .

Predlažem temu Brankica šizenje!

Ja isto mislim

Vojvodina muda Srbije

Ne sobzirom da bi vojvodina mogla da hrani pola evrope,ona je kašika srbije

Tehnički, ako je Kosovo srce Sbije, sledi da je Albanija glava Srbije, neka centralna Srbija jetra(to donekle i može, cela Srbija je jetra), a Novi Sad i uopšte Vojvodina muda Srbije. Ne sviđa mi se ta analogija.

Каква је ово глупа логика сине ? Па ако је Косово срце, онда је изнад (северно) глава. А на доле :/ Значи Србија је глава, Косво срце, Македонија муда !

Bonde Dzejms Bonde Indijanac - Indijac !? Okse aj otvori temu !?

Ne sobzirom da bi vojvodina mogla da hrani pola evrope,ona je kašika srbije

Čoveče, nema organ kašika.

Ускоро ћемо ми Војвођани бити засебна држава

Šanse nema nema tolko separatista ovde dechxyko
Barem 90 % stanovništva bi glasalo protiv hvala bogu

Ljudi ako je kosovo srce Srbije a ako je Makedonija kurac
onda fale noge i stopala !

Čoveče, nema organ kašika.

Pa ne može biti organ jer su tamo separatisti lololo vojvodina je strano telo :)

ДОГОДИНЕ У КИНУ.
ДАЈЕ СЕ ХЕНГОВЕР 2.

onda fale noge i stopala

Upravo tako. Hvala.

Trenutno?
Trenutno bih prodao i njega i njegovu poziciju i osvojene turnire za jednu 'ladnu koka-kolu. Možda i dve.

onda fale noge i stopalа

Како фале ?! Ту је Грчка за једну ногу, Албанија за другу... А ту су негде и стопала. Уф, уф..

Ox

Ja bih prodao Đokovića za jedno ladno Plzensko ispred dragstora. I ne treba mi Kosovo, neka i to uzmu Amerikanci.

Sve je rekao...

Ту је Грчка за једну ногу, Албанија за другу...

Pa 'leb mu jebem, valjda Srbija treba da bude sastavljena od Srbije.