Prijava

Policajce mrze nepolicajci. Kao što novinare mrze nenovinari, a lekare nelekari. Jer su svi govna osim nas.

Ajooooj tek iskustva s njima...
axaxaxaxaxhahahah
evo jedno od...mnogih...
Doselili se mi u Subaju, tek stigli, meni stomak do zuba, pola sedam ujutro zvoni neko na vrata, čoek ustaje, otvori i ode...Ja ništa, kontam došao gazda kuće iz Mađarske kad...prođe 2,3 sata, nema čoeka...Upada buraz i kaže Uhapsili Čoeka zbog dvostrukog ubistva sa silovanjem, sad mi priča drugar(tamo neki iz supa).
ŠKK???
Elem tražili neki crveni stojadin! I šetali i videli u dvorištu crveni stojadin, ušli pitali čiji je, ovaj rekao Moj- i uhapsili ga.
Tek tako.
E onda sam otišla tamo i najebala im se majke.

koja trol tema, ne vjerujem da ste se navatali ovako....

Neka sedplas, što, šta fali?

ma ne fali nista lolo
samo reko da je pjer sa namjerom otvorio ovu temu.

nego

buttinacookiejar
Očuh mi je bio policajac i zlostavljao me je u detinjstvu. Otada svu svoju mržnju projektujem na policajce i druge organe vlasti. I šlag, iz nekog razloga.

hmmm.... neko zlostavljanje sa slagom??

Policajce mrze nepolicajci. Kao što novinare mrze nenovinari, a lekare nelekari. Jer su svi govna osim nas.

Нц, не видим како ово може да буде. Да полицајци мрзе неполицајце, па да кажеш да је то разлог, ал овако баш и не иде. Како може огромна, нехомогена група "неполицајци" да буде поистовећена са "нас", а мања, хомогена "полицајци" са "сви" (остали).

Мало почиње да иде на јетру то спомињање трола на свему и свачему.

Policajce mrze nepolicajci. Kao što novinare mrze nenovinari, a lekare nelekari. Jer su svi govna osim nas.

Okse brate ovo je previše čak i za tebe.

neko zlostavljanje sa slagom??

Ne, to je od prvi put kad sam uhvatio kevu na delu sa ćaletom. Voleli ljudi pomagala. I slatkiše.

Нц, не видим како ово може да буде. Да полицајци мрзе неполицајце, па да кажеш да је то разлог, ал овако баш и не иде. Како може огромна, нехомогена група "неполицајци" да буде поистовећена са "нас", а мања, хомогена "полицајци" са "сви" (остали).

Uvek se malo napraviš glup, mada uopšte glup nisi, da bi mene poklapao po forumu. Pročitaj definiciju. Ne poistovećuješ se sa svima ostalima, ali u tim nepolicajcima nalaziš brojne grupe koje ih ne vole. Recimo, ti si mlad, a panduri legitimišu i prebijaju mlade (takav stav vlada) - i ti kao mlad mrziš pandure. Uz to si i taksista, a saobraćajni policajci progone taksiste (i takav stav vlada) pa ih mziš i zbog toga. Onda si i čovek koji vadi biometrijski pasoš (koji ima istu potrebu i muku kao i ona baba i ona Ciganka sa petnaestoro dece koje takođe čekaju za pasoš - dakle jesu neka grupa, iako mogu biti veoma heterogeni) i koji pizdi zbog sporosti pandura koji čekaju da im muneš pet evra i da završiš preko reda. Dakle i tada mrziš pandure ili se to bar očekuje od tebe. Tako dolazimo do situacije da svi osim pandura imaju neki, makar posredan i neopravdan, razlog da mrze pandure.

Hičkok je imao dobar razlog da ih mrzi. Kao klinca ćale ga poslao u policijsku stanicu sa pismom koje je uručio naredniku, kad je ovaj pročit'o, zatvorio ga na 10 minuta, pa ga pustio uz reči da tako prolaze ljudi koji rade loše stvari. Od tad je razvio takvu fobiju od njih da nikad nije naučio da vozi, da mu ne bi napisali kaznu je l' te, a ujedno i razlog što su policajci skoro uvek prikazani kao nesposobni u njegovim filmovima.

Uvek se malo napraviš glup, mada uopšte glup nisi, da bi mene poklapao po forumu.

Уопште не сматрам да је оно што сам написао глупо. И нема потребе за параноисањем. Не врти се цео свет око тебе. Последње што имам намеру да радим је да неког "поклапам" по форуму. (не знам откуд ти то уопште, не сећам се да сам те више од 3 пута цитирао за свог мог постојања)
Не разумем шта хоћеш да кажеш? Да свако ко каже да ниси у праву то ради зато што хоће да те минира по форуму? Ако си нешто изнео, очекуј да ће то неко да коментарише. Тако обично бива.

Pročitaj definiciju.

Није ти пало на памет да сам прочитао, ал се не слажем да има везе са овим о чему причамо? Не да нисам разумео.

Ne poistovećuješ se sa svima ostalima, ali u tim nepolicajcima nalaziš brojne grupe koje ih ne vole. Recimo, ti si mlad, a panduri legitimišu i prebijaju mlade (takav stav vlada) - i ti kao mlad mrziš pandure. Uz to si i taksista, a saobraćajni policajci progone taksiste (i takav stav vlada) pa ih mziš i zbog toga. Onda si i čovek koji vadi biometrijski pasoš (koji ima istu potrebu i muku kao i ona baba i ona Ciganka sa petnaestoro dece koje takođe čekaju za pasoš - dakle jesu neka grupa, iako mogu biti veoma heterogeni) i koji pizdi zbog sporosti pandura koji čekaju da im muneš pet evra i da završiš preko reda. Dakle i tada mrziš pandure ili se to bar očekuje od tebe. Tako dolazimo do situacije da svi osim pandura imaju neki, makar posredan i neopravdan, razlog da mrze pandure.

Значи није проблем што су подмитљиви, неспособни и пребијају без разлога, него их "МИ" мрзимо зато што су "ОНИ"?

http://www.youtube.com/watch?v=flcEVKMQwkw
Sad ozbiljno ali ozbiljno OL KAPS AR BASTARDS znači mrzim te ljude ako oni uopšte i jesu ljudi..Zalepio mi šamar pička pa sam pao na asfalt a druga bi priča bila da nema pendrek i značku !

Znači PORUKE KRATKE I JASNE LAKŠE DA SHVATE , ZNAČKE ŠTO HAPSE JEBEM VAM MATER !

Zalepio mi šamar pička pa sam pao na asfalt a druga bi priča bila da nema pendrek i značku !

Залепио ти шамар пендреком и значком?

Sta si radio Verbalni?

A ja se ne bi branio da nije imao pištolj i značku !? Ništa nisam radio samo sam prozivao bagru sa ortacima i to ne zaslužuje batine .

Sto drvis kurac?
Da nisi jeo govna ne bi te dirao.
I ti bi udario nekoga ko te proziva.

Rosoneri brate svaka čast za prosek realno :)

A ja se ne bi branio da nije imao pištolj i značku !? Ništa nisam radio samo sam prozivao bagru sa ortacima i to ne zaslužuje batine .

http://api.ning.com/files/8fP-yfvv-HULwYXx5wjfP2K-dDsb5uBthzGrHYTdmLrZW9k6GG2HwGVk6TFB1K0BV3L4siZSFFYFkm55G1JYX5C6FguMKTlH/facepalm4cr.jpg