Prijava

Kako god, ne ide mi sad na pocetku... :D

Ma, klasično usavršavanje besomučnim ponavljanjem, polako, ja sam igrao pre par meseci, pa zaboravio acc, opet napravio skoro, sad me odvaljuju, ali ono....polako. :)

Izašla i arkadna verzija TF2:

http://geek.pikimal.com/2011/09/29/team-fortress-arcade-releases-today-download-it-free-now/

Ovo je za one koji nemaju 10 GB za igricu, ali žele da imaju osećaj TF2 univerzuma. Zauzima samo 10 MB.

(hvala Ozrenu koji me je uputio ka igrici) :)

Hahaha, Uro5he, carski klipovi. Samo si pobrkao redosled. :)

Eo malo mojih statsova, nisam los, jel'de?
http://steamcommunity.com/profiles/76561198034880288/stats/TF2
Najbolji mi je Demo kad sam ih satr'o, 30 poena, 26 killova, primjetio sam da ima dosta ljudi s puno killova ali lako je to na inzinjera jbt postavis sentri dispenser i gotovo...aj da zazivimo ovaj forum, btw!

Realno, spijun je najteza klasa, ali mi je vojnik najbolji-sve moze da radi, roket dzamp zahtjeva vjestinu itd...najvise ga i igram pogotovo s Black box i Equaliserom

Plus, jebeno mrzim jebene hevije! Tako su retardirano debilno laki za igrati! Iskocis, desni klik, ratatatata...Obozavam svaki krit, beksteb, hed ili bilo sta da dobijem na njih i razbijem njega i njegovog pateticnog medica, plus, osjecam se ponosnim sto sam mnogo pomogao svojem timu kad ih satarem!
What's the matter? Fat got your tongue?!

ЗАШТО ЈЕ ОВА ТЕМА МЕРТВА?

Realno, spijun je najteza klasa, ali mi je vojnik najbolji-sve moze da radi, roket dzamp zahtjeva vjestinu itd...najvise ga i igram pogotovo s Black box i Equaliserom

Јес' курчину, откад изаш'о онај нови sapper, нама инжињерима дошли најцрњи дани, поготово кад упаднеш у екипу ретарда чији је највиши домет да спемују демо-бомбама.

Ја не играм, ја се разваљујем. Адујте ме на стим Windrunner666 па да се баци која. Омиљене класе су ми медик и демомен и инжењер. Волим пасивно да играм ез ју кен си.

Da li igrate ovo i dalje? :D ako nego igra neka me add SickFlowPownU

Doživim temu, je l još igra neko od vas ovo? Stavio sam da se skida dakle sutra izjutra je gotovo. Ako ima zainteresovanih javite se pa da opikamo koju partiju.

Еее ко игра ово нек се јави, тек сам се навукао :3

u kul je ovo, dugo nisam igrao

Играм ја исто, најјача игра.

Царе и Банди, ник, не могу више с бугарима диграм
И да, снајперчић сам

Коју мапу најволеш?