Prijava

Ko ti kriv kad živiš u pički materini :)

Ако је Остружница пичка материна, ја сам онда материца олололо

Па реално мораш баш да уђеш у рибу да би дошао до Обреновца лолололо

Ja sam popizdeo,nisam tu.
Inače, bir fet poseti više ljudi nego egzit, valda jer više traje.

Inače, bir fet poseti više ljudi nego egzit, valda jer više traje.

valjda zato što je džabe :)

Inače, bir fet poseti više ljudi nego egzit, valda jer više traje.

1. Могуће, мада мислим да трају исто
2. Бесплатан је
3. Јефтиније је вопи
4. и најважније - Боља је музика...

Ortodokse još nisam gledao uživo, naoštrio se da ih gledam na bir festu, i sad ispade da možda stižem na poslednji dan(ortodoksi sviraju prvi dan, tj. 17).
El zna neko program?

ne zna se još program.
ali... jebeš program :P

I to ne malo više, nego tipa 8-9 puta više ljudi poset Bir Fest...

ali... jebeš program :P

Их бре, Кристина говориш ко ортодоксни алкос :))

ih bre, druže, kao da nisam :D

Кристина инспирацијо!!! ♥ :*

Поздрав, форумаши.

Не видим зашто би ко ишао на Ушће испијања пива ради, јер је потпуно неисплативо на том месту, а и пиво је још увек приступачна ствар, која се готово свакодневно конзумира по оваквим врућинама, тако да "Идем на бир фест да циркам пиво, ВАУ КУЛ!" могу да изјаве само људи који иначе не пију.

Музички програм, може да буде овакав или онакав, бар су Келти увек ту. Поента целог скупа из угла просечне младе особе је зезање са друштвом, бар док се не погубите у маси, и упознавање неких особа супротног пола. Стављам руку у ватру да добрих седамдесет процената девојака које дођу на бир фест нису претерано фасциниране пивом, па не толико ни музичким програмом, већ табанају по оној прашинчини, да убију досаду и да се изезају, плус је велика вероватноћа да ће неки колико толико пристојан лик да их исцима.

Ове године пропуштам, обавезе јеби га.

По дефиницији коју сам прочитао рекао бих да није, Оланик не може такву генијалност да смисли... Чини ми се да је неко из ДБ-а

Не видим зашто би ко ишао на Ушће испијања пива ради, јер је потпуно неисплативо на том месту, а и пиво је још увек приступачна ствар, која се готово свакодневно конзумира по оваквим врућинама, тако да "Идем на бир фест да циркам пиво, ВАУ КУЛ!" могу да изјаве само људи који иначе не пију.

Amin.

Поента целог скупа из угла просечне младе особе је зезање са друштвом, бар док се не погубите у маси, и упознавање неких особа супротног пола. Стављам руку у ватру да добрих седамдесет процената девојака које дођу на бир фест нису претерано фасциниране пивом, па не толико ни музичким програмом, већ табанају по оној прашинчини, да убију досаду и да се изезају, плус је велика вероватноћа да ће неки колико толико пристојан лик да их исцима.

I još jedan amin.

По дефиницији коју сам прочитао рекао бих да није, Оланик не може такву генијалност да смисли... Чини ми се да је неко из ДБ-а

Niti tako pismeno da napiše, moja greška :)

Da nije ovaj Alarik Burzum?

Da nije ovaj Alarik Burzum?

Ne verujem...

Aларик
бар су Келти увек ту.