Prijava

Eeee, nekad su bile samo staklene flaše, papirne kese i cegeri. I nije bilo ovih papirnih maramica, nego one pamučne, pa kad zatrubiš, ne raspadne ti se u ruci. A i toalet papir nije imao 23 arome. A tek ćevapiiii...

Sećam se onih dana kada sam brisao dupe sa toalet papirom od osiromašenog uranijuma, a sada je sve zamenila tupava celuloza.

Onaj nit' mnogo masan nit' mnogo tečan, ne znam marku samo već koji god da je jogurt...

Kravica. Mada moze bilo koji.

Gložane, Niška, Vranjska i Veličković...možda sam i Dukat pio u životu.

Onaj što se pakuje u Šnjegotini jebe mame, al' nisam ga nešto dugo vidio u piljari.
Onda Natura Vita iz Blatnice pravi dobar jogurt, najjači je onaj u kesi.
A pošto volim prozračne i slane jogurte - domaći sa Vlašića. E što je to čudo dobro, bogovu ti majku...

Meni je omiljeni jogurt koji ne prsne kad ga otvaram

šabačka mlekara jogurt.
voćni jogurt banana-jagoda i žitarice,dukat i imlekova jagoda.

kakav jogurt, ja volim kiselo mlijeko koje pravi moja baba Dragica i najvise volim da ga pijem dok jedem krompirusu koju je isto napravila moja baba Dragica
jogurt je za pickice, kiselo mlijeko je za prave ljude

kiselo mleko je za sarmice sa zeljem i ni za sta drugo !!
a jogurt je za one koji vole da ga piju.

Ja volim onaj koji mi da prodavačica :)

kakav jogurt, ja volim kiselo mlijeko koje pravi moja baba Dragica i najvise volim da ga pijem dok jedem krompirusu koju je isto napravila moja baba Dragica

Moja baba Dragica napravi i kajmak. A krompiruša se puši...

Онај најпуномаснији. иду ми на курац ти лајт јогурти са нула зарез нешто масти. јебеш јогурт ако нема бар 2,8 посто масти! Живео имлек!

"Granice" jogurt, nekako mi je ukusniji od imlekovog.