Prijava

Stvarno jedna od najboljih jutarnjih emisija, voditelji su Marko Stepanovic i Darko Mitrovic..Tj poznatiji kado DarMar...
Termin emitovanja ima je od 6-9...Veoma cesto od 7-9...
Sto puta sam se smejao sam sa sobom kad sam njih slusao, ljudi su carevi, imaju mnogo extra teme za razgovore i svaka emisija ime je odlicna...
Da li ste slusali nekad ovu emisiju i kako vam se cini??

BEZ SPEMA!

Meni je više smešno kad njih dvojica počnu da se smeju jedan drugom nego sama emisija (taj laughing track efekat). Nekako ti bude smešno kad shvatiš da drugi ljudi pucaju od smeha na medjusobne fore.

Да , краљеви.Баш су спонтани и занимљиви , људи из народа .Сећам се емисије када је један од њих споменуо "значи млеко" и онда је почело цитирање целог једног дела филма "Седам и по" :)) ......

slusala dok sam radila u staroj firmi jer sam dolazila na posao od 7, taman... odlicni su!!!

Našao si kada da otvoriš temu.

Darko Mitrovic
Dragi prijatelji,slušaoci,fanovi,bur​anijo….”Nacionalno Razgibavanje”, od danas više ne postoji… Hvala Vam na bezrezervnoj podršci i pozitivnoj energiji koju smo osećali svakog jutra.Nas možete da ugasite samo Vi i niko drugi.VAŠ DARMAR!
10 minutes ago

Мене мрзи да се рано устајем, ал' кад имам обавезе ујутру, вазда их слушам.
Прави су краљеви (не могу да кажем "цареви", јелте, из разумљивих разлога).

Meni je više smešno kad njih dvojica počnu da se smeju jednom drugom nego sama emisija (taj laughing track efekat). Nekako ti bude smešno kad shvatiš da drugi ljudi pucaju od smeha na medjusobne fore.

Stvarno imaju zarazan smeh...

I veoma tužna vest za sve nas...ovo su obojica okačili kao status na FB-u...
Dragi prijatelji,slušaoci,fanovi,bur​anijo….”Nacionalno Razgibavanje”, od danas više ne postoji… Hvala Vam na bezrezervnoj podršci i pozitivnoj energiji koju smo osećali svakog jutra.Nas možete da ugasite samo Vi i niko drugi.VAŠ DARMAR! ja stvarno ne mogu da verujem :(((((

Ко од њих двоје игра Драгана, а ко Горицу?

Pazi mogu oni da igraju koga hoće kad su uspešniji i slušaniji od njih :) i po meni bolji dosta...

Da, ja vidim lajkovao na fejsu, prebacim tab ovde, ono otvorena tema, baš sam se pitao ko je. :)

I veoma tužna vest za sve nas...ovo su obojica okačili kao status na FB-u...
Dragi prijatelji,slušaoci,fanovi,bur​anijo….”Nacionalno Razgibavanje”, od danas više ne postoji… Hvala Vam na bezrezervnoj podršci i pozitivnoj energiji koju smo osećali svakog jutra.Nas možete da ugasite samo Vi i niko drugi.VAŠ DARMAR! ja stvarno ne mogu da verujem :(((((

Failed troll is a failure.

Pazi mogu oni da igraju koga hoće kad su uspešniji i slušaniji od njih :) i po meni bolji dosta...

На специјално-олимпијски начин.

Care stvarno ne znam nadam se da je troll..

Oćemo otvaramo rip grupu?
Bejahu ok.

imate na face-u moju grupu Podrska za nacionalno razgibavanje
Ja se iskreno nadam da se zezaju..Ali pomenuli su da idu na odmor 20.jula..
Ako se ne zezaju nek predju na neku drugu stanicu..Radio S gubi..

Ко од њих двоје игра Драгана, а ко Горицу?

Njega treba uštrojiti, nju nataći na kolac. Ova dvojica su barem povremeno smešni, a to dvoje...Vatra, rešenje za sve.

Сумњам да би РадиЈо С избацио своју најпопуларнију емисију.

Pa ne znam zasto bi, ali danas nije bila emisija, da su imali kakve obaveze danas obavestili bi nas emsiju pre...ali nista nisu rekli..

Bravo majstori. Kako vam nije žao da napustite radio "S" , taman ste ih navikli da im radite bez plate... ;)
Ajde glavu gore, naćućete vi drugi angažman.
Pozdrav

komentar na statusu jednog od voditelja.

Ко на Драгана & Горитзу крене, у старту се зајебо. Па се ви чудите после зашто их укидају.