Prijava

U retkim slučajevima kada je nosim: Telefon, cigare, upaljač, nož, telefon, keš, zdravstvena, kurtoni neobavezno, hemijska, (nekada vizitke i karte za žurke), i 'artiju.

Не носим никакве торбе, јер уз себе једино имам новчаник и телефон.

А шта носите у новчанику, ха?

Јебига, ја због сочива често морам да је носим. Шта ћу. Већ сам довољно сочива изгуби на дебилан начин. Типа, купам се на Ади са сочивима и тако то. :)

Telefon, cigare, upaljač, nož, telefon, keš, zdravstvena, kurtoni neobavezno, hemijska,

Vidi niko ne nosi kurtone svi ćete podobivati sidu
I da rešenje
http://www.vox-magazin.com/images/studentski%20dzep.jpg

U retkim slučajevima kada je nosim:

E ovako će svi oni koji nose torbice počinjati postove, kao nisu pederi.

А шта носите у новчанику, ха?

AHAHAHHAHHAHAHAAAAAAA

Telefon, cigare, upaljač, nož, telefon, keš,

... Kneletovu sliku, samohodnu haubicu, pendrek na rasklapanje, boks... :P

Тулуме, ок је. Ал' признај да ми добро стоје ;)

E ovako će svi oni koji nose torbice počinjati postove, kao nisu pederi.

Парафразираћу једну изјаву брата Дијега; "Ако је мушка торбица геј, онда сам ја педер."

Oš da ti izjavim ljubav sa pravog? :)

A što mi kvariš više nego očigledan trol? :))

nož

Šta će ti nož?

Пекки, вввввввввввввв.......ввввввв......не могу. Сломили су ми срце већ једном, превише је болно :)

A što mi kvariš više nego očigledan trol? :))

Фак, ај гат тролд! Демн ју Ештон Кучр!

E ovako će svi oni koji nose torbice počinjati postove, kao nisu pederi.

Ma 'de, ne volim pederuše, obično nosim ranac.

Šta će ti nož?

Skinjare. Paranoja. Jebi ga.

... Kneletovu sliku, samohodnu haubicu, pendrek na rasklapanje, boks... :P

Ma koj' će mi kurac Knele?! Mada, ta samo'odna 'aubica, i pendrek zvuče dobro. Hmm... :proverava da l' može pendrek da mu stane u torbicu:

Ношење те торбице је више геј него кад се Џорџ Мајкл и Елтон Џон држе за руке у геј бару и пију безалкохолно јелен пиво.

Skinjare. Paranoja. Jebi ga.

Šta, kao nabadaš? Ponesi ćuskiju.

Ношење те торбице је више геј него кад се Џорџ Мајкл и Елтон Џон држе за руке у геј бару и пију безалкохолно јелен пиво.

sa limunom.

Ja sve nosim po džepovima. Fon, novčanik, ključeve i ostale džidža-bidže. Ne plaća mi se par desetina evrića za nešto što je metroseksualno i beskorisno. Džepovi ftw.
A vi što nosite torbice, nemojte biti decxko.

и пију безалкохолно јелен пиво.
sa limunom.

Педери не пију пиво. Јес' да наведено и није пиво, ал' сви које ја знам, узимају у најхардкоријем случају пиво од боровнице.
=============
Што се тиче теме, да, педеруше су скроз децхкасте. Ил' џепови ил' ранац, мајку му.

Ranac samo kad se igram i popnem se na štalu i skačem na sijeno i glumim da je to padobran.

Педери не пију пиво

Па о томе ти причам. Геј је кад педери пију пиво, што појачава дозу гејости.

Ипак, та доза гејости није већа од гејости која настаје када неко стави мобилни, кључеве и папирнате марамице у торбицу и окачи је око рамена. Торба или ранац, остало на курац! (још се и римује)

Тотално сте фејк, матереми.

Slavk0
Тотално сте фејк, матереми.

А зашто ми то не кажеш са правог налога?