Prijava

Елек, та торбица је толико геј да је обрнула два круга и опет је геј.

Pa ta možda jeste, ali ona moja nije lolo

Гилиптерчина

tema i jeste za raspravu i totalno je gej kad neko bane na temu, pritom ima torbicu i hejtuje nas trud da razjasnimo situaciju.

stivene, iskreno, totalno gej post.

Ти кажеш да покушавате да разјасните ситуацију, ја кажем да сте ви мушкарци који разматрају какав утисак оставља особа која са одређеним комадом одеће борави на одређеним местима. Ако то не личи на разговоре о моди, онда вам тема није геј.

Логично, нема шта. Ако носиш фон, новчаник, цвиџе итд..., стрпаш пар свесака и носиш ранац на леђима.

Da, i ja isto tako, pogotovo izlazim u diskoteku sa ruksakom na leđima. Bolje da izgledam kao kreten sa ruksakom na leđima nego kao gej sa malom torbicom.
Majko moja, kakvi kompleksi.

fonu i novcaniku je i mjesto u dzepu. a cvidze kad nosim, uglavnom su mi na nosu, ili iih metnem u ruksak, sa knjigama i racunaljkom.
inace muskarcima ne treba vise stvari sem onoga sto staje u dzep. novcanik, telefon, kljucevi i tri tacke koje svi stave kad nabrajaju, iako nemaju vise sta da nabroje. sem mozda apple-ov mp4 uredjaj od terabajt memorije i labelo za muskarce. njima stvarno treba torbica.

fonu i novcaniku je i mjesto u dzepu. a cvidze kad nosim, uglavnom su mi na nosu, ili iih metnem u ruksak, sa knjigama i racunaljkom.
inace muskarcima ne treba vise stvari sem onoga sto staje u dzep. novcanik, telefon, kljucevi i tri tacke koje svi stave kad nabrajaju, iako nemaju vise sta da nabroje.

А како у овакав шорц да ставим новчаник, фонове, слушке, цвиџе...?
http://patikeonline.rs/wp-content/uploads/2011/07/264967_153922514680432_134402416632442_358670_1850889_n.jpg

Сад отварам торбицу да вам представим њен садржај.
1. Индекс - не знам који ће ми курац, али ми се ради стан, ствари ко зна где су, тако да би се у кући вероватно изгубио.
2. Огледало.
3. Кутијица за сочива.
4. Течност за сочива.
Ове три ставке су ми потребне због сјебаног вида.
5. Неки проспекти.
6. Неки календар што сам добио а у вези са Бир Фестом је.
7. Слике, сликао сам се скоро јер сам вадио индекс и још неке картице, па остадише ту.
8. Жваке.
9. Један мобилни.
10. Још један мобилни.
11. Оловка.
12. Кључ од стана, под тим се подразумева, кључ од улаза, кључ од првих врата, кључ од обе браве других врата.
13. Наочаре за Сунце.
14. Слушалице.
15. Новчаник. У новчанику имам:
а) Личну карту
б) Визит карте, мада ми неке од њих стварно и требају
в) ГПА нека картица за младе, шатро имам неке попусте са њом
г) Исиц студентска картица
д) Возачка дозвола
ђ) Донаторска књижица
е) Здравствена књижица
ж) Гаранција екстерног тв тјунера ког сам скоро носио на сервис
з) Једна ВИП и две Теленор картице
и) Ситне паре
ј) Уплатница за рафтинг што сам плаћао, иначе идем петог августа.
к) 1770 динара.

И повремено имам влажне марамице у торбици, јер не волим да хасам рукама којима сам се ватао за шипке по аутобусу и тако то, мада ретко их имам.

Ето вам садржај моје торбе.

1770 динара.

Zašto tako malo ?

Ja potrpam sve u gepek i vadim kad mi treba.

Zašto tako malo ?

Verovatno je krenuo u sos market da obavi nedeljnu kupovinu ili štagod rade siromašni s toliko para. Bože, kako je lepo biti bogat.

Koje proseravanje na ovoj temi, samo čekam da raspletu priču o Kosovu i hapšenju Hadžića.

Jeste gej muška torbica nema tu razgovora, al imadem i ja jednu. I mrzim da je vucaram ko ženetina okolo al jebiga unutra imam gomilčinu stvari koja u džepove ne može da stane.

- Mobilni 1,2 i 3
- Lična karta
- Zdravstvena
- Ključevi od stana(ključ od stana, ključ od ulaza, ključ od garaže, ključ od ulaza kroz garažu, ključ od bicikle i ključ od poštanskog sandučeta)
- Ključevi od kola
- Rezervni ključevi od kola jer su mi pojebani releji pa se zaključavaju sama, a rezervne moram da imam za slučaj da oridžinal ostanu unutra.
- Naočare za sunce
- Minimum pedeset komada vizit karti + papirića sa imenima i brojevima
- Novčanik
- Dozvola vozačka
- Žvake ili bombonice

To je standard svega što uvek imam unutra.

Bože, kako je lepo biti bogat.

Slažem se, ja 1770 dinara potrošim deset puta dnevno minimum, ne razmišljajući o tome da li ću imati sutra da jedem, jer sam se sasvim dovoljno nakrao i za moje praunuke.

Evo mojih http://www.roncato.com/upload/rv_product/images/new_sail_11_406456_BIG.jpg

roncato talijanska

jedna Vaka samo maslino zelena

http://www.max-sport.net/cms/images/products_pictures/V87727_1306303270706960b3a3.jpg

i jos po koja ima jedno 5 -6 komada

ali ova talijanska mnogo dobra

Хахаха, какви сте људи. :)

pa ako citav zivot nosis takav sorc, gdje god da ides, onda je torbica ok... ja kapiram da su sorcevi bez dzepova, od ovakvog materijala, korisni za otici do prodavnice tu odma' iza ugla ili na plazu, a kad idem na plazu nosim i peskir, pa mi je lakse da sve strpam u gore opjevani ruksak.

al' evo da promijenim misljenje: mogu biti korisne torbice, iako izgledaju ruzno i ziljavo, i iako nisu tako neophodne.

http://img824.imageshack.us/img824/9322/24072011t.jpg
Ево моје торбице. :) Са свим оним наведеним у њој.

Reme reci mi molim te da ti ogledalo služi za manijakalno virenje devojkama pod suknju u busu lolo

Ovu sam kupio pre neki dan i mogu reći da sam se zaljubio na prvi pogled, ekonomičan prostor i estetski prelepa http://images.tradekool.com/125689700/Bags-Ladies-Handbags-Women-Handbags.jpg

Мене блам то да носим , педерушу сматрам оличењем сељачизма ал оног најгорег и шабанизма ....