Prijava

Reme reci mi molim te da ti ogledalo služi za manijakalno virenje devojkama pod suknju u busu lolo

Lolo to mu je glavna svrha, inače koristi ga verovatno kad se drnda sa sočivima da ne iskopa oko.

Lolo to mu je glavna svrha, inače koristi ga verovatno kad se drnda sa sočivima da ne iskopa oko.

Управо тако, мада га све ређе и носим јер сам научио да импровизујем временом. Мада, лакше је са огледалом, него са екраном телефона. :)

Viš stvarno nisam razmišljo moguće da mu je to glavna svrha elem jedini put kad sam nosio torbicu i to onu što se okači oko vrata ko krava što nosi zvonce je kad sam vadio ličnu jer nemam muda da stavim državljanstvo i ostale dokumente sa sve onim usranim brojem u dzep

Оцрнисте нас све као гејеве а има људи који их носе зато што им стварно треба :/

Ја моју носим лети...
У фазону: Ди у шортс или фармерке да метнем новчаник (са 5000000 визит картица, личну, возачку, нешто новца), цигаре и упаљач (по две пакле).
А када је 'ладније време потрпам све у јакну.
И мени није кул, нит модерна, једноставно ми је потребна...

@Jesterface
Bez ljutnje, al onda si gej samo leti

http://images.productserve.com/preview/2606/116997819.jpg

имам овакву једну, ИСКЉУЧИВО кад путујем негде закачим је о каиш (морам да носим каиш јер сам мршав ко мотка, све панталоне ми спадају, а ако узмем нешто уже онда су ми кратке лололо) и потрпам ту све што не могу у џепове јер сам навикао да ми те ствари стоје у џеповима :D

дакле, у џеповима носим телефон и кључеве, а у торбици (и то само кад је носим) цигаре, новчаник, кад носим фотоапарат стоји и он, пасош, капи за нос, наочаре за сунце, бруфене... то би требало да је то.

лично немам ништа против ликова који носе торбице, ако им треба и не смета им, није геј. мени лично смета да ми ландара јер сам говно џангризаво, па зато и не носим...

иначе. пре педесет година су постојали ликови који су говорили како су нпр. фармерке срање, вероватно је било и неких што су говорили како су геј :D, па погледајте сад? сви носе фармерке. времена се мењају, људи се мењају, прихватите то. апсолутно нема потребе да прозиваш неког зато што је мало другачији, само га прихватиш таквог какав јесте

inace muskarcima ne treba vise stvari sem onoga sto staje u dzep. novcanik, telefon, kljucevi

Da, da, Klint Istvud i Marlon Brando fore.

Ne znam šta vi 'pravi muškarci' nosite ali ja nosim isključivo ono što mi u datom momentu treba a ne zato što to nose 'pravi muškarci'.
Kuku majko.

Па јебига, данас је у моди бити геј... :Д

@Jesterface
ma zajebavam se, dosadno mi kiša lije pa ono :))

Изгледа да ће и овде да рокне киша... :П

Bog je blagoslovio, ne moram na trčanje, mogu da arčim kolače :)

Уфф... Ја данас скувао и пола појео говеђу чорбу у котлићу... :Д

Skošimišu pederu! Marlon Brando se trpo u rčma! On bi danas nosio torbicu. Vladimir Stojković nosi torbicu! Zar vam nije dovoljno?

@kizo
Vladimir Stojković studira sa mnom književnost u Novom Sadu i ne nosi torbicu i ne voli onog Vladimira Stojkovića koji nosi torbicu i delija je

kizo
Skošimišu pederu! Marlon Brando se trpo u rčma! On bi danas nosio torbicu. Vladimir Stojković nosi torbicu! Zar vam nije dovoljno?

OĆEŠ DA TI PEDER MALO JEBE MAMICU bi bila reakcija kad bi mi to rekao u lice a ovako ću da te iskuliram.

Tako je Skočko, udri bagru!

Ja sam je nosio skoro stalno između 1992 i 1998 dok sam radio u jednoj(sada nepostojećoj) službi. Moja žena mi je kupila iz veoma praktičnog razloga:

Elem, pošto sam preširok u ramenima, imao sam sve neka polu-tesna odela i nikako nisam mogao da nosim oružje u onoj futroli pod miškom, nego k'o seljak, za pojasom. Kako sam MORAO da svaki dan nosim odelo i kuravatu uvek sam na košuljama, i to svim, imao fleku od "ZUON" ulja i rđe, a to se mojoj gospođi nije sviđalo. Onda mi je kupila tu torbu, pa sam onda nosio pištolj u njoj. Posle je avanzovala u nameni i počeo sam da u njoj nosim i vezu, pa onaj mali digitron-imenik, pa ključeve, itd, itd...Na kraju sam zajebao da nosim pištolj i počeo da nosim Ingram, jer sam imao višak mesta. Dobro da mi nije kupila neku veću, kakav sam praktičan i bombe bi počeo da nosim. :-))

Eto, valjda i ti po sokacima imaju nekakvu ovakvu priču...ili se samo ziljave. :-)