Prijava

Moram da priznam da sam zbog brojke pored tvog nick-a ocekivala zapravo glup komentar. Vidis sta su glupe predrasude?

Haha, to pored mi je broj godina, a ne godista :)

Pa da. Apsolutno je nemoguće voleti nešto više od sebe.
S druge strane, jako je moguće tvrditi da je tako. Posebno ljudima. Ljudi u sve poveruju. Bag neki, šta li je.

zlocesta pufnica
Moram da priznam da sam zbog brojke pored tvog nick-a ocekivala zapravo glup komentar. Vidis sta su glupe predrasude?

Godine tu ne znace apsolutno nista. Odrasla osoba je u stanju da lupi mnogo vecu glupost nego adolescent, narocito ako u zivotu ne radi nista korisno i palamudi po forumima.

Apsolutno je nemoguće voleti nešto više od sebe.

Slazem se, mada kad pomislim da je u pitanju zivot brata ili tako negog, bez razmisljanja bih izabrao njegov :)

Towelie, ciju ti to majku?

Ja volim trešnje, a mogu i breskve da prođu. A dobra je i lubenica.

Slažem se sa dubom. Definitvno Pakistan.

Niciju posebno, mada MILF mi je jedna od omiljenih kategorija zenki.

I ja. Aj se jebemo!

'Ajde! Ja cu sa svojim zucchinijem, ti sa svojim, pa cemo da im ogovaramo tehniku kasnije!

Moj zucchini je mnogo konzervativan, voli samo misionarsku, al ko ga jebe kad je picka.

Ne, ovo ti pricam iskustva od ranije.

Peškirko nije nevin.

Mozda se popravio, opustio, mozda ce sad i da te onako lepo zaboli. Probaj opet pa javi.

Ne verujem, probali smo x puta i ne ide. Razmisljam o tome da ubacim neka osvezenja u nasu vezu, tipa neki drugi cvet, mozda orhideja. Ili da probamo da svingujemo sa drugim parovima. Jbg, mislim da mu je to od turskih serija, navucen je na njih.

Da, ako me voli prihvatice da se menja zbog mene. Ako ne, onda, jbg.