Prijava

ccc ove poluge su nasa zasluga....mi radimo vi dobijate.....feudalizam

Док ви радите ми бирамо следећу дестинацију за одржавање састанака...
http://vukajlija.com/forum/teme/2491?strana=3#post_90416

imate tolke pare a ne mozete da kupite gace....naopako

Zamolio bih moderatore da mi obrisu dve definicije:

1. Ironija sudbine ( na neki nacin sam se u njoj dotakao politike, sto mi nije bas svojstveno )
2. Ko pita, ne skita ( kad sad pogledam, mislim da je to moglo mnogo bolje )

Sve ovo pod uslovom da sam dobro shvatio da to mogu ovde da zatrazim od Vas.

Hvala

Obrisano.
Usput, ako ubuduce pozelis da prijavis svoje ili tudje definicije za brisanje, bolje je da to uradis na ovoj temi.
A ova ovde tema je vise zamisljena da mozes da zamolis moderatore za bilo koju drugu stvar, (na primer - zasto ti je obrisana definicija, kako se linkuje, itd.).
Pzo!

možeš naravno, sad ću da iskopam i obrišem, osim ako mi se baš baš baš baš dopadne pa ostavim :))

@Che-Vu
Hvala na informaciji, kasno primetih

@Surovi
A tebi ze zahvaljujem za ispalu :)))

Da li može objašnjenje zbog čega mi je izbačena definicija Dobrice Ćosića? Ne uklapa se u vaš spisak razloga ...

/враћена

Zamolio bih lepo moderatore da obrisu moju definiciju o Fincima: http://vukajlija.com/finci/68854

едит: обрисано

El se ja to tripujem ili samo ja nevidim definicije koje sam napisao u spisku s desne strane? Jel to neki novi trip, ili neki bag?

Novi trip. :)
Ne možeš da vidiš svoje defke, a ni one koje si ocenio.

Why?

Stvarno ste ubacili birokratiju, goru nego u ruskoj administraciji.

Pa da bi brže išlo ocenjivanje.

Pa ispade da je ovo sajt za takmicenje, a ne razonodu.
Koliko ja kapiram, svrha nije u dokazivanju i ocenjivanju, vec u samim definicijama. Ne razumem sta pod "brze" treba da znaci. Nije valjda ima ljudi koji pocne od A do Z da iscitavaju sve definicije i ocenjuju ih?

Не, него је фора у томе да ти лакше буду доступне дефиниције које ниси прочитао, тј. оценио, и теби и свима...
Прочиташ, оцениш, и тамо десно се аутоматски појављују старије, непрочитане, а не да ту џуџе и оне које си прочитао и бзвз заузимају место...