Prijava

ajde ko ima 10-15 soma evra nek kupi jedan lep stan u solunu, pa odatle može gde god oće po grčkoj

Mali izvestaj iz Boke i juzne Hrvatske. Trebao da idem u Grcku, ali se promenio plan pa zavrsih na Jadranu posle par godina. Herceg Novi, Igalo i ostalo- cene po restoranima ljubazne, smestaj relativno skup. Jedes za 7-8 evra, kafe sladoledi i ostalo povoljno evro dva. Voda ladna ko i uvek, plaze nisu pune cak poluprazne, devojaka slabo za jebace. Uglavnom porodice sa decom i rutave crnogorke. Mrce mnogo ljubazniji nego pre, jebali bi se za evro kolko vidim.
Dubrovnik fantazija. Guzva u tri picke materine. Neverovatno mnogo Poljaka, Ceha, Francuza. Ima Japanaca, crnaca, Filipinki. 80% stranci. Prepun nobles prepicaka, ne mislim dobrih, nego bas ono proliv da joj polizes. Cene mislim mnogo. Tipa pizza za dvoje, dve kafe, jabuka, kola i voda 35 evra. Ali ima izmedju Cavtata i Dubrovnika Lidl, jeftin u picku materinu. Ne znam nocni zivot, ne daju mi zena i dete. Eto ako nekom znaci.

Porediš herceg novi, koji i nema plaže, igalo koji je banja, sa dubrovnikom?

Jesi bio do budve sirotiljo.

I sve sve, pica za dvoje, kafa sok..i jabuka jebena.

Gde si video da bilo sta poredim. Kazem sta sam video. Jbg izvini sto mi dete nije poraslo dovoljno za kafu, pa pije sok od jabuke. E svasta.

jao jede jabuke hahhahaaaa :DD

ја не идем нигде ове године, препоруке за једнодневни излет близу београда?

Tilmo za tvoju informaciju bombas je 15god radio u inostranstvu, verujem da je dobro situiran je l tako bombi

I to je bio rukovodeci gde god da je radio, a radio je 15 godina u inozemstvu.

I nos uvek pratio Sunce. I nikad jajara.

Dovoljno da te kupim sa gacama Armine, ali nije u tome poenta. Htedoh da pomognem nekom eventualno, a ne da se raspravljam i objasnjavam sa likom cija sama pojava je transfer i kome je neuobicajena jabuka. Jebote.

Ja sam pokusao da pomognem druze izvinjavam se ako nije zvucalo tako

gde si provirone ZIVANE SARAMANDICU!!!

Cigani se raspisali, stvarno ste sekta jebena. Bicete jebani svakako.

Ja cigo? :Mitke tužna faca:

Nisi ti brt, izvini

Bombi zapisujemo sve informacija da bi mogli da podjebavamo, tako nam bude lakse i to je neka mala satisfakcija, ja sam bio do canja najdalje, kad procitam inostranstvo odmah zamisljam drkanje i velike plate udari me to jbg

Samo udri brt, meni je to ok da me malo spusti na zemlju. I pocastvovan sam intimno u dubini duse.

Dok nisi napisao da je u pitanju sok od jabuke, i ja sam zamišljao kako plaćaš jabuku pet evra u kafiću u Dubrovniku.
https://c218640.ssl.cf3.rackcdn.com/marmelada-od-jabuka-_11714779.jpg