Prijava

Постаћу Ејми.

Nemoj Džimi da 'mreš! Ko će da moderiše?!

Đžimi kome šamari?

zlocesta pufnica

Kakva tacno pedofilija? Ono kao dete ili tinejdzer? I pricas li o nuklearnoj porodici ili sire?

Dvaneastogodišnje devojčice, par komada pa eto ti sad gledaj gde spadaju. Još postoje indicije (nedokazane) da ih je podvodio drugarima. Nisu kuravele neke, ganci nego eto tako sirotinja neka, znao im starce i tako...

To ne mogu da shvatim... Skroz kontam da si tu za dragu osobu kroz svakakva sranja i sve, cak i narkomaniju i tako neke stvari, ali pedofilija.... To moj mozak ne moze da svari nikako.

Da, definitivno bih tada okrenula zauvek ledja nekome sto inace nikad ne radim.

Nisam stigao da pročitam sve, ogroman članak, ali da kažem ipak. Što bi neko imao privilegije samo zato što mi je rod? Poštovanje se ne dobija po difoltu već se zaslužuje. To sam rekao svojima i najboljim drugovima. A još kad je takav neki psihić u pitanju, pa prvo bih ga usrao od batina pa odveo u policiju.

Aуроро, двамар наркоманима и педофилима. Две-три васпитне ником нису одмогле.

Што се тиче педофилије... Капирам да има много више педофила, него што се зна за то. И оно, свака част људима што се суздржавају, поента и јесте да се одупреш искушењу. Реално, коме се јебе што ће неки чича са прозора свог стана да дрка на децу која се у 21. веку играју испред зграде. Докле год остаје на томе, океј је. Е, али има људи који своје мисли и осећаје спроводе у дело. За њих - двамар.

Je l vi mislite da je vecina matoraca u neku ruku pedofili? Ne u smislu da se loze na decu nego na klinke, 15-25 godina, a oni imaju 50+. Meni je i to pedofilija u neku ruku.

Pa to što bih ja tom nekom nije isto što bih ja tom nekom da je moj otac, ne dao bog...
I ovi su bili šokirani i nisu hteli da čuju za njega prvih...par meseci...a onda se sve to razvodnilo i danas su opet svi srećna porodica.
:a govorila sam da nije normalno da mu ćerka od 25 godina sedi u krilu:

Najlakše je reći smrdljiva narkomančina, nek crkne ko ga jebe i sl.

Jeste najlakse al nekad i najbolje gledajuci na to da narkomanija je takva podla bolest da i posle skidanja vecina ih se vraca opet na stari put.Znaci ti ces uloziti sve svoje napore da pomognes nekom da izadje iz groba...izadje neko vreme i stoka se opet vrati...i sta sad opet treba da idemo ispocetka NE! NEKA CRKNE! pa da mi je i brat rodjeni....
Imam drugara moje 83 godiste skinuo se uspesno sa nekom porodicnom terapijom...samo prica nikakvi lekovi i hemije..Postao je coek.Prvi put je nasao ozbiljnu sljaku i poceo da pravi mjuzu,kao da se preporodio normalan je stavovi idu u pozitivnom pravcu,nasao devojku...Ako se nedaj boze bude navuko na taj kurac opet i kad mi se prvi put obrati odrao bih ga od batina....zasto? Drago mi je da se resio zla,srce mi je na neki nacin puno kad ga vidim da se izborio i da ima normalan zivot,mogu da zamislim samo kako je njegovoj porodici,mora da su u nekoj uzvisenoj fazi nakon te pobede.
Sad ako bude pljunuo po tome svemu posle eto 2-3 godine...ne bih imao milosti!

:a govorila sam da nije normalno da mu ćerka od 25 godina sedi u krilu:

Jao, Aurora, stresoh se, bljak! Pa zar je i incestoidan?!

Ljudi , mislim da bi mogli mnogo ekonomičnije da prođemo ako bi uspeli da unovčimo ono što od njih ostane posle smrti..

Šta bi bilo kad bi bilo ali u glavnom nije. Ne znam, gomilu puta sam razmišljao o nekim situacijama i kako bi reagovao a kada su se neke od njih desile reagovao sam često neočekivano drukčije. Sve zavisi i od vremena i od gomile spoljnjih uticaja a i odnosa ličnog prema subjektu dogadjaja. Malo nezgodna tema, bojim se bez pravog odgovora.

reagovao sam uvek neocekivano drukcije... nakon sto mi se desilo vise puta, prestao da razmisljam sta bi bilo kad bi bilo i poceo da se bavim konkretnim i realnim stvarima.

i srecniji sam.

Ne u smislu da se loze na decu nego na klinke, 15-25 godina, a oni imaju 50+. Meni je i to pedofilija u neku ruku.

Брате, зна се шта је педофилија. Ложење на претпубертетску децу. Од тринаесте-четрнаесте године се већ третира као ефебофилија.

Што је неко педофил ако има 60 година, а ложи се на рибу од 20? Хоће човек младу девојку, јебига.

Што се тиче наркомана - нека цркну, па нека су ми и род. Океј је и дрогирати се, али имај меру, брате!

Nemam predstavu kako bi se snašao u takvim situacijama, Čovek uvek nađe neko opravdanje kad je u pitanju njemu bliska osoba. Pedofiliju, čedomorstvo i ubistvo iz koristoljublja ne praštam nikom. Takvi treba da se spuste u betonski bunar, pokriju poklopcem da ne vide sunce i hrane vodom i hlebom dok ne crknu ili se ne udave u sopstvenim govnima. Još mi je gadnija opcija kad matorac ženi klinku koja je tek postala punoletna ili malo više od toga - to je legalizovana pedofilija. (primer je jedan poznati domaći glumac kojeg više ne imenujem niti gledam filmove u kojima glumi).

E, a šta mislite o pojavi da se roditelji ljube sa svojom decom u usta? Meni je to uvek bilo ogavno.

Pufnice, nije, jebi ga. I tebi ce se svidjati ljudi u punoj snazi kada budes imala pedeset, nece neke dede. Drugo su deca, al' 25 je druga stvar.

Da je narkoman, preduzeo bih radikalne mere, ne bih skrivao nikako, mozda bih se preselio na selo na neko vreme, dok se ne izvuce. Serijski ubica - u zatvor. Pedofil - onu stvar pod noz.

Ali da li je normalno da deda od 70 godina drka na devojku od 25? Meni bas i nije.

sunglassese bilo je to na jednoj temi , ne mogu da se setim gde..

daj ne kenjajte (da se tako duhovito izrazim) kurac pod noc, neka crknu... jel znate kakav je osecaj kad se pomesaju emocije privrzenosti prema nekome i duboke mrznje zbog necega sto je uradio. pojma nemate, inace ne bi ni bili ovde i kuckali o tome. nemam ni ja.

sta bi radili tada? ne znate ni to.

ova tema je cist primer onih prica sto me nerviraju tipa, da bi morao da popusis kurac caletu kako bi spasio majku da ne pogine sta bi radio...

Ali da li je normalno da deda od 70 godina drka na devojku od 25? Meni bas i nije.

al kako da mu si digne na vrsnjakinju sa sisama do kolena i flekavom kozom sa orange effectom