Prijava

Pa ono pajko svašta si joj rekao a ništa nisi rekao :)
Kontam vas oboje pa mi sad glupo...
Moj pokojni deda se uvek iščuđavao i osuđivao alkoholičare, ali uvek. Onda ga spengaju u 2.s.r. u Nemačku, a bio je uvek rojalistički nastrojen, red rad disciplina bla bla, vrati se on tako kad- sin umro, ćerka se udala za udbaša iz Bihaća, a mila mati koji je to komunjara bio, najzadrtija, jebeš malog LOLa za pokojnog tetka. I deda počne da pije...
Mati ljuta bila uvek, nije mu htela ni ići dok je bio živ, slala ga jednom na odvikavanje, bio on, došao kod nas u Zenicu posle i keva mu da para i ostavi ga u robnoj kući, nađemo ga stao u red za šank da kupi alkohol, drito s lečenja. Umro je sam, spucala ga srčka i to na dan njegove slave. Mater sebi to nikad nije mogla oprostiti. Al kasno jebiga, što reče i sama- Pio je svoje, nije tuđe.

Нисам читао претходне постове, а и мислим да нема потребе.
Да ми је неко у фамилији убица или педофил, одрекао га/је бих се аутоматски и тачка.
А да имам наркомана у породици, пружио бих сву помоћ коју могу у циљу изљечења.

То су јасне ствари, и не видим зашто би ико другачије поступио, осим овако.

Да ми је неко у фамилији убица

pa sad faco...nije to isto kao pedofilija, postoji ubistvo u nužnoj odbrani, postoji ovo ono...
Npr. bi li se odrekao matere ako ti presudi ocu posle npr.20 godina konstantnog maltretiranja? Ili eto ubi Žarko Laušević dvojicu mladića, bi li ga se odrekao da ti je brat?

Да ми је неко у фамилији убица или педофил, одрекао га/је бих се аутоматски и тачка.

Јој бре, Фацимира зар је то Хришћански? Зар по Библији не иде да се прашта? Не би ли покушао да разумеш зашто је то урадио, и да некако успеш да му пружиш утеху у дугим затворским годинама?

Што се мене тиче, ја своју породицу и познанике и овако и онако планирам да пошаљем на Голи Оток чим преузмем једног дана власт. Знају превише тога о мени...

Faco, jel podržavaš Crnu Reku i njihov način odvikavanja?

Ауроро, сад су то све нијансе. Убиство у самоодбрани ок, нема никакве фрке.
Сад видим да сам ипак требао прочитати све постове, и да вам тема није црно-бијела :)
Лоле, у праву си, али човјек не може да се стави у такву ситуацију док му живот не приреди тако нешто. Ни ја нисам светац (већ обичан слепац, што крај оба ока није видео... :) ), и не могу да кажем да би 100 постотно могао опростити, иако сад желим да вјерујем да бих, јер се читав мој живот и моји ставови заснивају на томе. Сви људи имају слабости, Фацимир није изузетак :))
Убицу из првог поста сам замислио као хладнокрвног манијака, психички поремећеног и моралну нулу од човјека који је отишао толико далеко да га једино чудо може спасити. Понављам, сад видим да није све црно-бијело у теми. Дошао сам с кафе, и нисам имао намјеру да укључим мождане вијуге. Пардонираћете.
Сајларе, откуд знаш, можда и помаже :) Али не, сигурно не бих хтио да будем дио тога.

Ljudi uglavnom ne razumeju na najbolji način sam čin ubistva. U 99,9% slučajeva radi se o nekom trenutku u kome je svest ili sužena, ili se to dešava "na mah"...
Tih 0,01% su ljudi koji uživaju u tome, zato što su na ovaj ili onaj način bolesni.

Šta mislite, da li na Vukajliji ima članova koji su negde nekoga ubili?

Šta mislite, da li na Vukajliji ima članova koji su nekoga i negde ubili?

Ja mislim da je Džoni ubio raka :( čak je i definiciju eno napisao o tome.
........
Faco- Laušević je prekoračio nužnu samoodbranu, nije baš morao ubiti onu dvojicu iako su ga šutali u toj hamburgeriji...Naravno da ništa nije crno-belo ali ljudi su isključivi dok njih same nešto ne pukne, to je ta stvar što naše koke jebe a nije petao.
Ovaj Paravinja iz prvog posta je manijak, zlo, ali lik je hodao godinama okolo, silovao šta već i niko ništa dok na kraju nije ubio to dete... S druge strane kad je navodno bežao iz Srbije (zbog silovanja) u tome mu je, hajd sad znaj da li dobrovoljno ili ne, pomogla supruga. Sad- da li je mogla da odbije il nije smela, drugo pitanje.

Ovaj Paravinja iz prvog posta je manijak, zlo, ali lik je hodao godinama okolo, silovao šta već i niko ništa dok na kraju nije ubio to dete... S druge strane kad je navodno bežao iz Srbije (zbog silovanja) u tome mu je, hajd sad znaj da li dobrovoljno ili ne, pomogla supruga. Sad- da li je mogla da odbije il nije smela, drugo pitanje.

Teško je mogla odbiti silovatelja. Ko zna šta je njoj radio.

Šta mislite, da li na Vukajliji ima članova koji su negde nekoga ubili?

Vjerovatno.

pretjerujes za te bolesnike tipa pedofili, silovatelji ubice i to, logicno da bi se svi njih odrekli i najradije ih pobili pa makar i cale rodjeni bio.
e sad narkomani su drugo, jebiga sjebali se ljudi, i da je ne daj boze neko blizak, ucinio bi sve sto mogu da pomognem.....

Џими
Који вам је више с том Ејми? Уђем та тему Делча - тамо Ејми. Уђем на 'Да ли свачији живот вреди исто? - сачека ме Ејми. Уђем овде - Ејми. Одем на фејсбук - једни кукају зог Ејми, други је пљују, не зна се ко су већи фанови. Одем на Јутјуб да слушам 'У шкрипцу', видим 'РИП Ејми'. Сањао сам Ејми. Постаћу Ејми.

lolo ja bio na Zabranjenom Pusenju kad tamo Ejmi!!! 3 dana gledam u pastetu plasim se da otvorim da mi Ejmi ne iskoci!

Ponekad se pitam na kojim je drogama ova Aurora. Ili da možda nije emo. :)))

U 99,9% slučajeva radi se o nekom trenutku u kome je svest ili sužena, ili se to dešava "na mah"...

Ali itekako postoji razlika, velika razlika, izmedju osobe koja npr udara drugu dok ova ne padne na zemlju i recimo onesvesti se i druge osobe koja nastavi da udara i kad nema apsolutno nikakve neposredne opasnosti.