Prijava

Jebe mi se za kosovo, kome se ide niko ga ne drzi.

Почиње рат, а ми без војске. Опет ће се стварати паравојске па ће нам судити занавек....
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:339636-Stefanovic-KFOR-izlazi-iz-okvira-1244

lole slažem se kad god se prašina slegne i rat se završi udare po našem narodu a realno mislim da su svi olako shvatili ovaj početak rata..

a realno mislim da su svi olako shvatili ovaj početak rata..

Испашће да сам Капетан Хајндсајт али још кад су зауставили камионе рек'о сам буразеру - Биће срања!

-Oce bit rata?
-Ma, kak'og rata, bolan?

Ako počne rat,nadam se da će nam pomoći Rusija.

ko i prosli put, doci ce 100 ludih dobrovoljaca iz fazon Petropavlovska
realno sad su jaci nego pre ali nisam bas siguran u pomoc

Ako počne rat,nadam se da će nam pomoći Rusija.

Тролололо Весна? :)))

Ја пре очекујем помоћ од Рвата него од Руса, Руси су чке...

Руси су чке

Eeeej decko... nemoj tako

Ta Rusija nikad nije pomogla. Mozda malo krajem Drugom svetskog. U poslednjem ratu su se kao pobunili zbog bombardovanja samo da bi uzeli neki bespovratni kredit od Amera. Picke su to velike. Pre cu se nadati da nam pomogne Hrvat nego Rus.

Ne videh da je lol napiso isto. Uglavnom, tako je.

A no ko će ti pomoć?Amerika?Ma daaaj.Samo treba da budemo uz Rusiju.Treba da kažemo Borhanu.
EDIT:Pričam o malo većoj pomoći.:)

Ta Rusija nikad nije pomogla. Mozda malo krajem Drugom svetskog. U poslednjem ratu su se kao pobunili zbog bombardovanja samo da bi uzeli neki bespovratni kredit od Amera. Picke su to velike. Pre cu se nadati da nam pomogne Hrvat nego Rus.

Ne lupaj bre, alo, ne lupaj! Vidi se da nemas pojma o istoriji, pricas na pamet

Istina je da nisu uvek pomagali, ali Boga mi jesu kada su mogli i kada su imali barem malo sopstvenog interesa tako da to nikada i malo nije tacno.

A no ko će ti pomoć?Amerika?Ma daaaj.Samo treba da budemo uz Rusiju.Treba da kažemo Borhanu.

Ово ће звучати грубо, али - Шта тебе пичка боли за Србију?

Пусти нас нек помремо кад већ судбина није желела да нам да да опстанемо у овом свету, па нас убијају од давних дана и не можемо никоме да се учепимо, ко што су браћа Зловенци, Хрвати, Црногорци и слични урадили.

Ево, молим, сада, овде, председника Обаму и читаву јебену америчку администрацију:

ПОБИЈТЕ НАС ПА ДА ЗАВРШИМО!

Rus I Srbin i nema dalje.:) Uglavnom milija mi je Rusija nego Amerika.Stoka jedna.

Што би уопште неко помагао кад се званична Србија оградила од народа доље и боли је курац за исте? Зашто би уопште било рата?
Протјераће и то мало Срба што је остало доље, јер им се може, очистиће Косово репубљик и то је то. Онда ће Косово дукине ембарго Србији. Американци срећни, Косовари срећни, званична Србија "никад се нећемо одрећи Косова" срећна. Слави се демократија и побједа дипломатије.

Ja mislim da će nam Džedaji pomoći. Odmah posle Rusa.

Косовари срећни

Преправи то у Шиптари срећни, јер Албански живаљ на Косову нису Косовари него Шиптари.

Kosovo jes bilo srpsko i treba da bude srpsko,ali kad u toj eto da kažem državi srbi nijesu većinski narod,nema tu.Nema tu ni borbe za njega,jednostavno će ga se odreći.I opet će svi biti zadovoljni,jer ne može biti drugačije.