Prijava

al najjachi yeah onaj shto kazhe BUDIMO LJUDI, posle ih pobacashe na pod kao stoku.

a dobro ga je nategao pesnajom u glavu onaj obilic

Где си кренуо Шиптаре?!?!

Lolo ala izbija radikalcina iz Vucica, puca po savovima jedva se kontrolise hahah

Da li yeah moguce da neko u ovom trenutku slusha Vuchelu?
Bolje sedeti kuci i chitati defke.

dobar govor vucica, steta sto ne misli ono sto izgovara xd

Данас једно, сутра друго. Политички поени.

Vuchich za par meseci pravi zajednicu srpskih opstina,proglasava to kao veliku pobedu do par meseci su nas tukli a vidite sad sve smo ostvarili pobeda naroda srpskoga,rejting 86 posto i raste jankovic u grchu

srbija se saginjati neće?

Kamo sreće da su uzudarali Đurića

Ako su ga tukli (ako je verovati AV), glupe ljude i treba tuci

Eno sranje na granici
Sedmoro mrtvih

E neka si mi javio, sve pucam na slijepo.

Odavno ja pricam da pustaju siptare niz vodu. Meni smrdi da ce da traze vracanje price o Kosovu sa Euleksa na SB UN. Tamo Ruje mogu daleko vise da karaju zapad, jebem li vam tetku u slezenu. Neces ti brale da smetas gasu i Novom Putu Svile. Kvaran ovaj Putin majke mu ga kagebeovske, ni nedelju dana od kako je dobio jos pet godina mandata, a ovi plemenski majmuni dole zagrizli u paketu sa kaubojima koji se samo koprcaju i pene jos od Sirije.

Edit: Kazem ovo slusajuci PreCednika. Cim on vice banditi i teroristi znaci da mu je Vlajko napumpao muda.

Полностью солидарны с Марко Джуричем и Сербией

Ja ću opet da rečem, ne daj bože da te Rusija brani a Crna Gora hrani, nije naš stari narod džaba smišljao te doskočice.

I da, sve dok nema srpskih snaga, policijskih i vojnih, nema tog Putina koji može da naređuje, da se igra šaha i politike niti tog Vučića koji može da se upinje. Šipci imaju ljude na oružju i dopušteno im je da se kurcobeljaju, nema više sile koja će im to oružje oduzeti.

Ацо Србине Ацо Србине

А сто посто је у праву Бохор. Има Вучић да набере тону поена за ово срање.

"Нико ме сме да вас бије 2 - ускрснуће Вође" од 1. априла у биоскопима.