Prijava

E to mi je jedan od jačih izraza, baš bih voleo da čujem kako trener sprema ekipu da "sakriju karte" pred tekmu, aj u basketu to i mogu da zamislim, ne forsiraju se neke akcije, ne znam, ali u fuci pa lol

Ma teške noge posle priprema, to je bolji izgovor

Latelek po meni loš
bolje da se mi vratimo na ono donald nazad na zadnjeg veznog umesto lateleka a na ofanzivnog plavšić

kada počinje prodaja karata ya derbi?

Počela je, fazon 16.2. za one sa sezonskim kartama Paće, da mogu da kupe i dnevne, sa popustom od 20%. Lol, fazon hoće jednom da ih je više nego Zvezdinih navijača na JNA.

Redovna prodaja, bez popusta počinje sutra. Ako jug košta 800, toliko će vrv i sever koštati.

el se prodaju karte na marakani?

Nisam video, prodaju se, od prekosutra, 800 dinara sever, od utorka od 11-17h.

Vučićpeder priča o šizofreniji LOL
Nemoj više, molim te.

EDIT: Lep bebac.

Ja uzo jutros, vidimo se pozz

Ko od naših izvodi penal kad nam ga sudije budu svirali na derbiju? Poslednja tri penala na derbijima smo promašili red je da u subotu pogodimo bar jedan.

Logičan izbor. Ne bih želeo da Donald šutira iako je čini mi se jedini gol za Zvezdu dao iz penala. Smejao sam se od muke kad je protiv Mladosti šutao dva puta na gol. Onoliki čovek a dva puta šuta kao da nije jeo danima. Valjda će sudije svirati dva penala da se i Grujić upiše na derbiju ipak ide čovek na leto.

Bepio je jednom i Donald lepo, na pripremama čini mi se. Baš sam se bio iznenadio.

Cenim tr 1:2, videćemo. Protiv Mladosti nije to ta igra bila, jbg, biće bolje. Mada opet kažem i onakva igra bi nam bila dovoljna protiv paće, xe xe.

Jesu li nam otrovali igrače u Atini 1971. ili ne ?

Mislim da chule37 zna