Prijava

btw jel on ostaje u bešiktašu ili ide u onaj neki tim što su pričali? kašimpaša valjda ili tako nešto.

Ostaje, to je bilo da ide kad je dizao 3 prsta. Inače jok.

Докле год му је Карлеуша жена, Тошић се не враћа у Звезду. Све Терза трчи да финансира Карлеушине златне сатове, дијаманте и остале ситнице.

KAKAV STE SMEŠAN KLUB PARTIZAN SE BAR U LIGU EVROPE KVALIFIKOVAO PROŠLE GODINE VI NE BI MOGLI NI U INTERTOTO KUP

koliko im taj covek rusi vec nepostojeci ugled to je za smejanje, nije samo Tegi problem, sad ce mozzart i blic da ih jebu ko suznje, a cujem da ono govedo Mirkovic sa sportom tek sprema feljton. Ostao im je ruznal sa razjapljenim ustima da primi rezimsku kurcinu i budzetske platice

Koliko ti fantaziraš Bombas pa to je za neverovati. Ajde makar povuci vodu posle tolikog sranja.

gonzarooo sta je sad brt

Lupaš brate, eto šta je.

Mozzart će da ih jebe, evo nema pametnija posla, naročito zbog ovog Nedeljkovića koji služi za podsmeh među sportskim novinarima. O Blicu i njegovom sportskom uredniku se ne bih posebno izjašnjavao. Govno botovsko koje je preko SNS pokušalo pre skoro dva mesec da se uvali na mesto glodura u Žurnalu i naravno popušio kurac.
Mirković je skoro zatvorio Sport, nema ni redakciju ni novinare i on sad kao sprema feljton. To su toliko neozbiljne priče.
Moraš Bombase da shvatiš jednu stvar kada je reč o ovakvim stvarima. Da u ovoj zemlji postoje i prave novine i pravi novinari o ovakvim stvarima bi se pisalo uvek, a ne bi se ćutalo zato što te neki klub vodi na pripreme ili gostovanja pa da ne popušiš za sledeću priliku. Ovako kad podignu frku samo u trenutku kada im se dupe nađe u procepu, ja ću prvi reći iako sam novinar da i treba da ih jebu.

Trener ne sme tako da se ophodi s novinrima, tacka.

Bravo gonzo sad ce bombas da nastavi nubovanje zbog ovog tvog posta. Shvati da lik troluje i veseo je zbog toga kunem se u majku toliko mekane baca rovce da se bas zacudim kako i neki poznatiji forumasi ponekad ozbiljno odgovore na njegove debilizme svemirskih razmera. Moguce da.je ozbiljan ponekad ali onda tek mu ne treba odgovarati jer je mentolcina. Vrv je dupli pa ga ne smara niko ja i ti neznamo svakako ali jebem mu seme mrtvo ko god da je brt

Gonzo je u pravu. Grof može da kaže šta god jebeno želi.

4 gola dacemo, cisto da pokazemo Sasulu da je ono bio los dan, losa godina, losa decenija..

http://i.imgur.com/0PAOEwP.png

Ako ovi daju 4 gola, banujte me na mesec dana

Pa u nasoj ligi mozda i metnu 4, ali zato u Evropi obavezno prime toliko..nikad gora zadnja linija sve rahiticni amateri, gade mi se

A i Grof je poceo da polako gubi konce i serenda okolo..

Opet ponavljam, bice dovoljno za titulu. Pederski smajli.

A kad je to grof drzao konce pomozi mi? Pisao sam obimnu recenziju pre mesec dana koja je obuhvatila mojkovacku njusku i dosao sam do zakljucka da je uz sveobimni raspad fudbala grof tumor fudbalskog kluba fk crvena zvezda. Neverovatno isprazan lik koji zasigurno deluje na mozgove ostale marve iz igrackog kadra pa svi onako slozno isijavaju prazninu na terenu kao telad na ispasi a ja se preosramotim od te praznine u ocima koju gaje. Nisi svestan koji je kriminal u srpskom fudbalu pocevsi od trece lige tako da bi svi trebali da zakucamo ocekivanja na dno jer atmosfera oko kluba nece izvetriti ni u narednih dvadeset godina cak i u slucaju privatizacije jer je mnogo veca igra od nekog talibana jebenog iz uae a za pocetak mozda ne bi bilo lose postaviti dobre trenere bar i motivatore pa neka se igra dobar fudbal