Prijava

bice dovoljno za titulu

To se podrazumeva.

Zar ne mozete lepo da gledate i radujete se kad pobedimo, tugujete kad izgubimo, bez tih prica kriminal, namestaljke, Terza i ostali? Ja refimo Zvezdu kao klub obozavam i to ne moze nijedna ljiga da promeni, jer su mi ti ljudi nebitni. Povrsno jeste, ali i kad su bila "bolja vremena", bilo je namestanja ali jebi ga, tad si mogao da se izivljavas na Lesteru i osrednjim klubovima, a da mucis top klubove. Srozali smo se, ali ja sam se navukao mnogo pre ovoga, i boli me kurac za ljude koje ce biti tu par godina i otici. Tako da, posle 3-0 u Italiji, gde se videlo na cemu smo, cekam da damo 4 gola Radniku jer je jebeno samo to bitno. Bar meni. Cak i kad igra Andjelkovic.

Imas potpuno pogresno glediste. Cela.atmosfera koja.vlada oko sd crvena zvezda je odvratna i zagusljiva. Ja nisam imao vremena napisati ono sto sam hteo i vidim da mi je post zesca nebuloza ali mozes shvatiti sta hocu da kazem.

U ovoj našoj ligi bi uzeli titulu i da nas 20-ak napravimo tim, uigramo se godinu dana, uđemo u kondiciju i niko nam ne bi bio ravan.

Nego gledam onu konferenciju iz italije i nikako mi ne ide par strvari.

Kaže grof da su se dogovorili da čekaju sasuolo u odbrani, da im uzmu loptu i da idu na kontre.

Prvo, sa takvom krš odbranom očekuješ tako nešto, drugo sa 4 igrača nazad teško ide to, naročito kada te napadaju sa 4-3-3 formacijom, treba da igraš 5-4-1 ili 5-3-2 u fazi odbrane i 3-5-2 kad napadaš, bukvalno, da imaš štopera 'viška' koji ne markira samo igrača nego služi za udvajanje, raščišćavanje i iznošenje lopte.

Drugo, za kontre moraš da imaš fizički, taktički i tehnički besprekorne bekove i krila koji mogu da uopšte izvedu te kontre. I naravno da nisu glupi k'o kurci i da mogu da razumeju tranziciju u formaciji.

Italijane možeš da izbaciš njihovim bunkerom, a ne sa 4 tupana u odbrani da igraš bunker.

Previse se reci trosi na ovo godinama
Ne zasluzuju pomena govnici ali svakako nisam ljut nanjih kao sto nisam ljut na 5 lezecih policajaca u naselju zaredom i 38 pratecih kratera kao sto nisam ljut ni na smesne plate, jednostavno sam se pomirio sa faktorom koji ne mogu da menjam. Sto se navijacke strane tice i ja sam bio u fazonu zvezda mi je sve do 17 negde i pregotivio tribinu i ceo taj dogadjaj i gostovanja i drogiranje pivo vozove napetost pre derbija lomljenje autobusa dranje kurcenje i ostale karafeke jer sam imao srecu da zivim u beogradu ali sad me bas onako boli kurac za sve to. I dalje volim da prodjemo u evro takmicenja ali mi najzdravije trenutno deluje vosa,jedini igraju fudbal tacno i nisu govna. Steta sto nema niko finansijski da ih podrzi jebali bi mamu sig

ali mi najzdravije trenutno deluje vosa

Ovo mi je dovoljno da preskocim svaki post koji ubuduce napises

Brateeee... Ako je vosa najcistija omda sam ja Rokfeler... Ekipa u kojoj je Bata bio makar i ekonom ne moze da bude cista da jebe rak raka...

Gde si procitao cista ,,brateeee,,? Najzdravije deluju u fudbalu a sta se desava iza kulisa nisam komentarisao.

Orlandinjo mađija rešeta mreže. Jebaće Sasuola ko Lekić Dinamo Tbilisi pre koju sezonu.

Uh, teška utakmica, sreća da je sudija svirao penal jer je igrač igrao rukom inače teško da bismo pobedili 5:0.

Vučiću hvala!

baš doživljavam gadjenje neko kad vidim zvezdin rezultat u domaćoj ligi

Kajgana, Thilmo i Dionisiyo dislajk tvoj post.

A kad je to grof drzao konce pomozi mi?

U protekle skoro 2 godine nije imao ovoliko ispada sa novinarima kao u ove 2 nedelje, vidi se da se opasno preznojava jer u Evropi izgleda jos mozemo da pobedimo samo ekipe sa Malte i Farskih O a dovedeno je nekoliko igraca od kojih izgleda samo Kanga ima kilazu koja nije 20kg u plusu..ne znam vidit cemo.

Svidja mi se sto su navijaci iskulirali ovu utakmicu danas, mada smo imali i dalje bar soma vise ljudi nego Partizan kad im je bas bas dan i kad na ulazu dele besplatno secernu vunu za decua odraslima Maxim.

Toe Bonbašev ćale sig

Ne bih imao nista protiv da jeste. Nista covek slagao nije

Ja samo iskrene ljude volim koji se ne boje reci kako jeste

Govedo. Mada treba jebati kahrimana i cveloa na svakom koraku. Kahriman ujeb'o 80% golova koje smo primili, a cvelo je igrač manje za nas uvek.

Ja samo iskrene ljude volim koji se ne boje reci kako jeste

И који туку децу само зато што играју/навијају за Звезду.
И после ја да се извињавам Гробарима. Бар ми никад није пало на памет да скидам дресове деци или да их бијем што носе Партизанова обележја.