Prijava

E igrao sam sano biznis ligu u futsalu za energoprojekt. 3 utamice samo i ne ide, previse ozbiljno sve shvataju.

sto se tice igraca koji su imali 20 kg viska i voleli pivu.
najjaci ikada je kodzo legenda.
https://www.youtube.com/watch?v=TMVemmXVa2Q
ovo sam vec kacio verovatno.lomljenje kicme.
pricao mi neki ckode kako je kodzo znao posle tekme/treninga popiti gajbu pive lava.a njegov drugar zvani liga sampiona je pio amstel.liga sampiona jer je tada amstel bio sponzor lige sampiona.
bio on na probi u partizanu.provalio da tamo ne moze da se cirka(u onoj meri koliko on to radi) i otisao.lomio bi da je malo sportskije ziveo.
inace,setim se i darija hubnera.par sezona je jebo kevu po italiji.tadasnji selektor italije nije hteo da ga zove jer ne zivi sportskim zivotom.ovaj imao kafanu i lokao svaki dan.i takav im jebo kevu na terenu.

Kacio si kodzu vfec, mozda i vise puta xd

maks treci put :P
covek mi legenda.steta sto nisam saznao ko je liga sampiona lik.kontam represtacija 100 posto njih dvojica.

sada kada bi dali ovim malim pederasima 3 pljuge 2 piva,kapiram da bi umrli.
sem onog radonjica koji sa 20godina vec stigao da se kaje zbog cuge,droge,kurvi,pljugi.

Da li se srvarno kaje sta mislis?

De se kaje, boli ga kurac. Još neku sezonu da igra ponegde, pa će da ga ubace u fudbalski savez kao velikog stručnjaka za razvoj mladih igrača.

Na edukaciji ce raditi: nemojte deco ko ja da jebete sve zivo pijani i da vas boli kurac nije to lepo to samo deluje lepo i lepo je tada ali nije lepo verujte

morao negde da se ugura,pa kao aj necu vise,kajem se.ili nema vise kinte.onda se se svi kaju i vracaju na porodicu i podrsku i sto nekih kuraca.sve u svemu,lose mu bilo nije.a ako hoce jos dolce vita onda mora i lumbala sutati.dobro

Za njega i još par ovih propalih talenata predviđam da će biti novi Bata Đora. Znači uvek na nekoj funkciji i da savez košta bar 20k evra mesečno. Te daj stan i posao za njega, te daj njegovoj ženi, te daj švalerki nr.1, te švalerki nr.2, pa njegovoj deci pa šurnjaji, pa šurnjajinoj šurnjaji itd. I da uzimaju kintu da uguraju nekoga u reprezentaciju.

ovaj mi deluje prilicno retardirano da bi znao i sta je funkcija.ne kazem da ovi drugi slicni bata djori nisu,al ovaj je bas dibidus u kurcu.

Brt bata djora bio bekcina glupa ko kurac nit je fudbala znao nit je plenio intelektom

Prava stvar koja dokazuje koliko je Zvezda bila jaka 70-71 da su sa Bata Đorom na desnom beku, došli do polufinala KEŠ. Zamalo i u finale da uđu. Nisam gledao revanš, garant je on prodao sva 3 komada xd.

"prvi sprski bek" lol kakva titula

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezda-na-leto-dovodi-i-stopera-iz-ugande-292134.html

Uganda > Srbija. Ako se pojačavamo uganđanima kojima je Kizito najbolji igrač svih vremena verovatno.

kizito bio jedan od vernijih korisnika gsp-a u ns.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/danas-poklon-u-kuriru-poster-fk-crvena-zvezda-clanak-2712839
kako je ocajna fotka.
vidi se da su ih navukli sa svih strana.
donji red k'o da su fotkali postepeno ustajanje.
ovi gore jos djene-djene.

dobro znaj da uvek tu sam ja dobro znaj da necu nikada da te ostavim dok se ne pojavi neka druga slicnog imena

aj reci tvoju iznad svega realnu procenu?ne ono,vucic ukro,nego sta mislis koji ce biti realan rezultat.
ja mislim da ce biti sviran penal za partizan.mnogo se sere o tome u poslednje vreme.

o tom penalu se sere ne u zadnje vreme nego preko pet godina, da bi bio penal mora neko da te srusi u 11