Prijava

ahaha al sam se prosuo nemam pojma o fudbalu... inače 2:1 za Partizan moja procena

Da bi Majo sudio penal Partizanu protiv Zvezde neko mora invalid da ostane

mislim da sada nije bitano toliko kakav ce faul biti.150 puta ce svi zajedno pasti u 16 i jednom ce dosuditi.igraci obe ekipe.al posto je glupo zvezdi,onda ce partizanu.eto,lupetam.malo teorije zavere.i mamrluka i neispavanosti
elem,ovo kljuse vec lipsalo
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/veliki-maler-povreda-zadnje-loze-boaci-ne-igra-na-derbiju/4k7l9xx

Hahahaha jebes ti crnca koji sjebe lozu pred derbi

Inace majo ce zakuvati utakmicu u 13om minutu, bice tuce i previjanja celu utakmicu, ukupno 14minuta aktivne igre i bice 0:0 jer nije dugo bilo.

Pa na treningu, da. Da je na utakmici ok jbg ne zavisi samo od njega(mada je loza takva povreda da 99 posto zavisi samo od njega...)

Ali kapiram da je ovo dezinformacija da nikolic spremi taktiku za vujakliju

ne treningu ne bi trebalo da se desava jer je slabiji intenzitet nego na tekmi.logicnije je da se desi na tekmi.to sam hteo reci.

Pa razumeo sam te i slozio se

vise svoje reci pojasnjavam zarad buducih pokolenja.
da ne budem nedorecen

Pa da. Igrači biraju. E ajd danas ne mogu da se povredim treba da jebem Miu na treningu ću u utorak ko ga jebe

Ma to je zamisao taktičkog maga Grofa, sad će grobari da misle da ovaj ne igra, kad ono prc, eto Boaćjea u startnoj.

igrace zato Léandre Gaël Tawamba Kana

A kad usere nešto Tawambajlo, ima da bude ''idiote crni'' opet. Sreća pa ima danas i nekih dobrih utakmica, tako da isperem oči malo od ovog jada i čemera u najavi.

Звезда побеђује па макар и службеним резултатом.

(Трућ чита из офа, логује се и пита да ли то ја опет позивам на убијање Гробара. Лолололо)

Siguran sam da Nikolic ima razradjene ideje u slucaju da na teren izadje Bokača ili Bukagija

Mozete li da zamislite da se vulicevicu objasnjavaju taktike skrece paznja na odredjene poteze i FINTE igraca na koga ide, da mu se pustaju snimci, da zapamti kojom nogom PUCA igrac koga cuva.

http://www.alo.rs/resources/images/0000/004/548/42_1000x0.jpg

Lik u vokabularu ima jedino reci manevar i half. I za to ima puskicu

A to im je kapiten. Pa ti vidi.

Srećan vam rođendan!

Ajoj koja pobeda od izjave Ristića hahaha