Prijava

Пролазимо Омонију лагано.

ХахАХАХАхаха! И ја исто размишљам ко ти :)
Само офанзивно!

ПРОЛАЗИМО ОМОНИУ ЛАГОВНО

А и прва утакмица се игра на Маракани, биће бар 40000 малоумника који ће утерати страх у кости јадним Кипранима :)

Cemu negativna energija?
Zbog PET GODINA kako nista nisu uradili! PET JEBENIH GODINA! ZATO!

Navijao sam ja za slepce i u najgorim danima i isao u razne vukojebine da navijam, ali vise zivaca nemam.

Onda brate nemoj da prebacujes svoju negativno energiju na nas i da seres na usta nego idi isciliraj se na neko selo...

If you don't support us when we lose or draw, don't support us when we win.

Reče lik koji navija za jebeni Liverpul. Pa da je on u ovoj pički materini od zemlje i da se Liverpul još mnogo gore raspao, video bih ga što bi tako kenjao. Slažem se i ja da ne treba da bude selektivno navijanje, ali stvarno polako ali sigurno dosta ljudi gubi živce, naravno s razlogom.

Zbog PET GODINA kako nista nisu uradili! PET JEBENIH GODINA! ZATO!

А шта си ти очекивао ? Да после најтежег периода у клупској историји освојимо Лигу Шампиона ? Полако излазимо из кризе, клуб има најверније навијаче у Европи, игра се полако поправља, коначно у екипи имамо децу која знају за коју величину играју. Ја не знам зашто толико плитко размишљате. Не може да се од скоро ни од чега направи тим који ће бити равноправан сам Барсом, Реалом и сл. Треба времена.

Porčitah na mocartu da bi trebalo da se vrati Džaja na mesto predesdnika i to uskoro. Kao predložili ga iz SNS-a i Gasprom se sa njima složio jer im se ne sviđa poslovanje današnje uprave.

Što se tiče Omonije mislim da možemo da prođemo, ali samo ako igrao kao u prvom poluvremenu protiv Naftana. Počeli smo da se plašimo svakog tima jer smo izgubili poverenje u naš tim. Kako su zasrali prethodnih 5 godina noramalno je da smo izgubili poverenje. Ne treba sad kukati što smo dobili njih, ko zna zašto je to dobro. Ako smo dobili sad jednog od najtežih mogućih onda ako prođemo dobićemo nekog od najslabijih u plej-ofu. Treba razmišljati pozitivno. Pre sam se mnogo nervirao zbog poraza ali više ne. Shvatio sam da je sad tako i da ne može bolje ali kolo sreće se okreće, pa tako da će doći i za nas bolji dani.

Ljudi neće biti lako protiv Omonije, a što se tiče Naftana ona utakmica juče je igrana za kladionice. Nemojte me zajebavati, nisu pošteno prešli polovinu u prvom poluvremenu i na poslednjih ko zna koliko mečeva su uspeli da daju samo dva gola i onda nama za poluvreme roknu tri.
Jesmo mi čudna ekipa, ali ne toliko.

Mislim da ce prvi dres biti kao onaj iz doba pils plus

игра се полако поправља

Vidim...

Protiv Omonije ce biti tesko,ali se nadam da an Mari mozemo da pobedimo pa tamo sta nam Bog da.
Mora cela tekma da se igra kao prvo poluvreme protiv Naftana.

Dresovi bi trebali da budu kao oni iz sezone 70/71. Tako su valjda glasali i biće natpis na desu "igraj i bori se".

Требало је да буду као ти, али изгледа да нису, ти дресови су имали танке пруге и било их је најмање 6 (црвнеих), а овај има четири, али свеједно, читао сам коментаре људи који су видели дрес, и сви кажу да је феноменалан. Промоција је у среду ипак путем фејса :).

Мораће баш да буде врхунски дрес да би се опрали за оне глупости од резервних гарнитура. Онај гаспром на стомаку је победа, а и они "српови" како их неко назва.
Дигла се велика џева око златних бројева на припремним утакмицама, драго ми је што видим да су бели. Надам се да ће за првенство бити имена на ћирилици. Ја сам такође гласао за тај дрес из седамдесетих, а модератори на форуму редом свршавају на њега, видећемо.
Што се тиче Омоније, не знам шта да мислим. Искуснији су од нас, а богами и квалитетнији. Не ширим дефетизам и већ пешес година сам врло активан на утакмицама, а навијам за Звезду цео живот, али ретко кад сам био овако песимистичан (не ради се само о евро утакмицама, него генерално, стање у клубу је ретко кад било горе). По форуму се свашта пише и од тога ми је мука "Муслин је сероња, нисмо имали никакву игру, бата ђора стил, џаба титуле", "Зенга је све базирао на Жигићу, никаква игра, џаба титуле". Видим, сад умресмо од лепе игре, а богами и од резултата.

Да после најтежег периода у клупској историји освојимо Лигу Шампиона ?

Jebote, mi ne možemo da uđemo u LE, a kamoli u LŠ, a koliko smo daleko od prolaska u nokaut fazu bilo kojeg od ova 2 takmičenja, i sam znaš tako da ono...

игра се полако поправља

Vidim...

Не може да се од скоро ни од чега направи тим који ће бити равноправан сам Барсом, Реалом и сл.

Pa ja bih bio zadovoljan da se napravi tim koji je ravnopravan sa fazon Slovanom iz Bratislave.

Pa ja bih bio zadovoljan da se napravi tim koji je ravnopravan sa fazon Slovanom iz Bratislave.

Ja bih voleo da se napravi tim koji je ravnopravan sa Partizanom da ne igraju nereseno sa raznim Pazarima, Slobodama i Radnickima. To prvo, liga pa onda sve ostalo.

Omonija je daleko bolji tim od AEL-a, mala je razlika između njih i APOEL-a, samo što je AEL nekako na frku uzeo prvenstvo, mada nije zaslužio.