Prijava

Јебаше нам кеву са ценом карата.

Kifla i šećer

Omonija je daleko bolji tim od AEL-a, mala je razlika između njih i APOEL-a, samo što je AEL nekako na frku uzeo prvenstvo, mada nije zaslužio.

Где си гледао утакмице, на Радио телевизији Војводине? Утакмице домаће лиге уз коментарисање Лазе Бакмаза - једном војвођанском Кипранину ништа више не треба у животу.

Дука, 400, 600 и 800/1000.

Aaa, to sad za tekmu, ja mislio za godišnju kartu, reko da nisu nešto menjali. Pa moglo bi se reći i očekivano, prva utakmica, još evropska, znaju da će narod na navali, pa duzmu kol'ko-tol'ko kinte.

A bre mnogo skupe karte,tek je 2. kolo.

Зато данас на благајни нигде никог. Више људи у шопу него испред за карте.

Где си гледао утакмице

Na atdhe.eu :*

Mere li mi iko reći šta bi s onim malim Filipom Jankovićem? Jel gotova ta španska serija i kako se završila?

Завршила је тако што је враћен у кадете, али нова сезона је почела недавно, кад су га прекомандовали у омладинце.

Малопре се вратио са Маракане, никог нема на Благајни, а ја очекивао да ћу да чекам у реду минимум сат времена... Разочарао сам се...

Ma zbog koga da ljudi cekaju sat vremena? Nabijem ih ja sve kolektivno na kurac.

Кога занима стање око продаје: http://www.iticket.rs/Prodajakarata.aspx

Sto znaci da je sad na njemu da vrati sve dugove i ispravi sva sranja koje je celavi majmun napravio.

Dres je totalno nebitna stvar.

Aj pomoz' Bože da ovi ne useru danas.

Ma neće usrati, nisu baš tol'ke dijabole.

Nema veze, svejedno ispadaju u sledecem kolu.

Lep je dres,ali jebiga,ne igra dres,nego igraci.