Prijava

Pi bre Sterij0, što si ti neki pesimista. Uzimamo titulu bre! :D

Zvezda OOOoooOOooooOo!!! Jebi Smederevce, fotrole za tablet i ostalu mangupariju!!!
Sutra igrajte 2 i GG paća - Vojvodina, 15 kvota, što da ne dođe?!?! Aaa?!
Inače, oma bolja igra čim ostane mudigol na klupi, sutra očekujem 7+ 18 je kvota...
Gost 4+ 3.80 malo kume... Red je da otkinemo nekog, nismo odavno...

Ценим да си се у добром делу поста спрдао, али чак није ни за спрдњу написати тако нешто... Ја сутра задовољан и са 0:1.

Ценим да си се у добром делу поста спрдао, али чак није ни за спрдњу написати тако нешто... Ја сутра задовољан и са 0:1.

U inat igram i jedno i drugo obožavalac... Pai šta ti kažem!!! Dajem sliku kao dokaz!!!
Opsaa!

Ja ću igrati tim2 4+.

Kuću na Smederevo, jer smo govna!

Идемоооооооо, сад покажите да нисте слине!!!111

Dio ne laže...sem kad može i kad mora... Evo dokaz odigran tiket!
http://www.dodaj.rs/f/G/a1/WViwg22/img20130407141434.jpg
Ceo Sever sada se veseli crveno beli ajmo u napad zajedno!!!!

Dio, da ti prođu ove prve dve, za ostale me boli kurac. :D

Nek prođe druga ja sam zadovoljan... prva može i 0:1 boli me tuki...
Ma neće doći Zvezda 7+ zato što je očajan teren, doći će 4-5 golova, al hoću u inat.. :)
A Obubakar daje gol garantujem!!!
Ako dobijem ovaj tiket, kupim vam pivo, ovo što kaizen reklamira sa strane, jest da bih ja radije Valjevsko, al šta ćeš... valjevsko se ne reklamira ođe, samo na bilbordima na relaciji Valjevo - Bg...

Има брате билборд у Љигу. Ваљевско најаче!

Lažeš me bačje?! Obradovao si me sad...ma to nas crnogorac sve zajebao, on je radio u minusu, i nije plaćao ništa, sad mi cepamo lepo...A pai sad ovu reklamu, sve me nešto stid obuzme majku mu...AL SVAKA REKLAMA JE DOBRA REKLAMA!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Yk1eUT-MGzQ

ТО ЦРНИ АНЂЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Јеби!!1 ДАУДААА

Poserem nam se na pobjedu.

ЗАЛОЖИЛИ СМО СМЕДЕРЕВАЦ, САЦМО НА -4, РЕД ЈЕ НА БРАЋУ СЛАНИНАРЕ ДА НАС ОБРАДУЈУ!

Ne pamtim kad smo dobili tri za redom i to bez primljenog gola.

To je taj Abiola Dauda, što će Vermez da mu liže muda!!!
Pogodi ja tiket, majko mila... al u kurcu. Neka, nek pogodim drugu, i dosta!
JEBEMOOOOOO KARAMOOOOOO !!!!!

Poserem nam se na pobjedu.

+1

Једва, са неких две и по шансе, са плаћеним судијом, без икакве игре и са никад мртвијим Милијашем. Једина светла тачка - Лазовић. Човек игра фантастично последњих неколико утакмица, бори се као лав, трчи као луд. Ваљда видео да треба да се прода па себи набија цену.