Prijava

A GROBARI OĆE DA IZGORE ZBOG GOLA U 90-om. JEDITE GOVNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Jbg, ocigledno ne smes da das gol u poslednjih 5 minuta, izgleda da se po nekima fudbal igra do 85. ... Ne svidja mi se igra danas, ali mi se svidja sto je ubacio 3 spica i jos 2 ofanzivna vezna, svi u napad, aupickumaterinu...

Видим да је њихова тема у последњеактивним и помислим ма ови сад нешто серу за Звезду. Кад ја ушо, а они плачу због тога што смо наместили. Наместили смо, што јес јес, ал не може један навијач Партизана то да прича кад је њихов клуб дупло гори по том питању.

Da su duplo gori od nas po nameštanju, nikad ne bi uzeli titulu. Na naše 3 nameštene, oni imaju 10.

Ne znam da li oni stvarno misle da je utakmica nameštena kada se da gol u 90 minutu. Pa to je najočigledniji i najgluplji način. Kada se utakmica namesti gol se daje u sred utakmice ne pri kraju. Penal za njih jeste bio, crveni jeste bio, indirekt jeste bio. Sve u svemu sudija mnogo loš, ali to ne opravdava ovu igru. Vešović, Milijaš, Milunović napolje, Pantić, Savićević, Mudrinski/Mihajlović/Asamoa (bilo koji od njih) u igru.

Није био индирект јер је голман легао на лопту, није је пипао рукама. Црвени такође није био.

Није био индирект јер је голман легао на лопту, није је пипао рукама. Црвени такође није био.

Jebi Bačje glupe DELIJE!!!!

Slažem se sa Capoonom, za svu trojicu, al oće, sad će to doći...

Ne kenjaj, golman je uhvatio loptu. Na igraču je napravljen faul (onaj igrač ispred ga je faulirao) pa ga je sekund - dva posle toga ovaj šutnuo. Zamahnuo je nogom sa željom da opali igrača, a ne loptu koja nije bila ni blizu, tako da je to crveni.

Jeste legao je na loptu i stomakom je vratio u igru ...

Jeste legao je na loptu i stomakom je vratio u igru ...

Испалио је пупчаном врпцом.

Izvukao kitu od pola metra, udario loptu u vazduh, pobedio Daudu i Mudrinskog u skok igri i onda uhvatio, da nije ovako bilo?

Не серите, судија нас је гурао и то је тако. Срамота да не можемо да победимо последњепласирани тим без помоћи судије.

Не серите, судија нас је гурао и то је тако. Срамота да не можемо да победимо последњепласирани тим без помоћи судије.

Pa sigurno je da nam nije bio dan, i noge su nam bile teške! Dali smo 101% svojih mogućnosti, i nije nam bilo važno ko će postići pogodak, važno je da smo ga samo dali.
Ukratko izjava bilo kog igrača JSL, nažalost.

колко почињу да ми иду на курац твоји постови на овој теми јебачу! превише кењаш, вазда си неки песимиста, убеђен си да си у праву јер мислиш све најгоре... ајде одјеби са теме ако ти све смета јеботебог

Мрш у пичку материну, јел нисам у праву? Вама су битна три бода, не и како су освојени. Серем се на три бода и на све ово што је остало од клуба.

Kakav je onaj Vešović car, majko moja! Celo prvo poluvreme nije pogodio ni jedan centar šut, ne znam za drugo kako je bilo.

А и ви бисте сви пишали сад по играчима да чамугу није погодила лопта док је грлио стативу, тако да немојте да ми серете.

Мрш у пичку материну, јел нисам у праву? Вама су битна три бода, не и како су освојени. Серем се на три бода и на све ово што је остало од клуба.

ако оћеш да гледаш фудбал, имаш спорт клуб па гледај, кмете један, мене занимају само 3 бода, боли ме курац како ће до њих доћи!

ТО СЛАНИНАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ МАЂИЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

АБУБАКАР ОУМАРУ УВАЛИО МУСТАФИ КАРУ