Prijava

Ma problem je u tome što je Tole jači od cijelog našeg tima zajedno. I da nam igrači budu kao iz '91., opet će Partizan biti šampion.

Sanšajne, da li si ti svestan da mi nemamo ni jednog štopera u ekipi? Znači bukvalno ni jednog. Nek' dođe makar bio zamena...

Ima Krneta madjija :)

Ma ako išta možeš da nadješ u ovoj Srbiji to je štoper za male pare glupo bi bilo dovoditi igrača koji jednostavno nije našao bolji angažman i zato se vraća u Zvezdu.. Pustite vi te priče o ljubavi.. Eto svi ovi klinci su kod Robija bili, svi su ginuli, igram za džaba kurci palci al kad dodje iz dupeta u glavu onda skontaju da je karijera kratka i da se ne pruža svaki dan prilika da igraš za lepe pare u Turskoj, Rusiji, Francuskoj....

Ma problem je u tome što je Tole jači od cijelog našeg tima zajedno. I da nam igrači budu kao iz '91., opet će Partizan biti šampion.

To matori Kosovo je Srbija, TOLE LOPOVE, SPASI SRBIJU I UBI SE ____ (random ime predsednika), BRAVO NOLE SRBINE,... RUSI NAŠA BRAĆA!!

EDIT: MI NISMO BOSANCI NEGO SRBIN IZ SRPSKE (BUREKJESAMOSMESOM)

E akak fina ti slika, jel ima negde u većoj rezoluciji?
EDIT: Našao.
http://img196.imageshack.us/img196/4034/mac0079oc0.jpg

Много имамо говњиве људе у клубу! Ови данас ни на мејл неће да одговоре! Пази какву смо људину имали у клубу (у свкаом смислу те речи), редовно је одговарао!

http://i.imgur.com/3HpHfbi.png

ЕДИТ: Отворити у другом табу ради резолуције

Haha kakav kralj. Hahahhahahha

Ma problem je u tome što je Tole jači od cijelog našeg tima zajedno. I da nam igrači budu kao iz '91., opet će Partizan biti šampion.

Što ulazim na temu kad me niko nije terao.

^ +322 al ću te opet naći u gradu.

Umirem Leprikone. Vidi se da covek ne voli ribu, vec samo guscije pastete!!! :D

Може Гај! Психољуб и Туторић - никако!

Мени никако не иде у главу, зашто се Са Пинту одриче Мудринског и доводи још једног нападача уз Ракића? Мудрински јесте мало усијана глава, али ми некако више улива поверење него ова двојица. И откуд паре за Нинковића, кад ће пола тима да нам оде без обештећења, а гомила клинаца не жели да се црати у Звезду са позајмица или је тужило Звезду? Џајић не прича ништа, Човић прича једно, Стојадиновић друго, онај Кокеза изиграва Коштуницу (стално је необавештен). На свим Звездиним порталима нас замајавају причама о новим дресовима. Опште расуло. Ако сам као навијач био био забринут прошле сезоне, сад сам озбиљно уплашен. Ово је општа лудница.

Ова "појачања" су смешна, Партизан ће лагано да састави 10 узастопних титула.

Ма јебеш појачања, најважније је да ми имамо нове Пумине дресове.

ja sam umro na ovaj leprikonov mejl.

Шта је договорено са Мијаиловићем? Је л' нам остаје?

Ne znam, al zato furamo Pumu.

Ма какав Мићко? 'Еј, бре! Опет носимо Пумину опрему, то је сад најбитније. То ће да нас извуче из кризе. Сад кад крене продаја дресова, има све дугове да отплатимо за мање од годину дана.

Ma problem je u tome što je Tole jači od cijelog našeg tima zajedno. I da nam igrači budu kao iz '91., opet će Partizan biti šampion.

ЈБТ, ако није трол, огроман трансфер блама!

Одакле Звезди паре за све те силне играче и њихове плате? Жеље, очекивања и реалност се налазе на три различите планете.

Ова "појачања" су смешна, Партизан ће лагано да састави 10 узастопних титула.

Можда је тако и боље, по фазону Ренџерса, катанац, бетон лига па испочетка. Рестарт је потребан, Звезда је забола!

Схватио је где је дошао...

Tako ti je to kad ti kažu "Aj ti malo prošetaj, mi ćemo ti dovesti pojačanja"..