Prijava

Na momente jako fina utakmica juče. Navijanje, šta znam, nije loše. Moglo bolje, ali opet dosta je bilo interesantnih faca na severu.

Nije mi jasno zašto mi dovodimo uopšte neke poluigrače kad imamo naše klince. Priča da su mladi pa kao ne mogu odma, ne pije vodu. Rakiću se treba zahvaliti, pomoći mu da sedne na kupu, i lepo pustiti Jovića u špic, a ne na krilo. Ristić me je oduševio. Posle dugo vremena da vidim na Marakani klinca koji zna s loptom, i ne boji se da to pokaže. Nadam se da će i on i Luka i Jovanović i Grujić imati minutažu ove sezone.

Lazić korektan, iako ljudi jedva čekaju da ga popljuju. Mogli smo da izvučemo sezonu sa njim, Savom, Jovanovićem i Stojanovićem, al dobro, neka ga Planić sirovina.

BOSANČIĆU CIGAN SE RODI, A NE KAO TI SI CIGAN A NISI I TO ŠTO SI PEVO NA KOMŠISKOJ KLUPI NIE NAS KUPILO JER SE NISI RODIJO NEGO SI POSTAO KASNIJE KALAFONAC, A VIŠE CENIMO CIGANJE KOJI SU KAO CIGANJI BILO ODUVEK DOK SI TI IPAK BOLJE DA SI ĆUTAO JER NISI PROFESIONALAC OVAKO TE MI NEĆEMO DELIJE SA SEVERNE TRIBINE A TO ŠTO TE ZVEZDAN DOVEO NIŠTA NE ZNAČI JER IAKO SE ZVEZDAN RODIJO A TI NISI MI TE NE POŠTUJEMO JER BOLJE DA SI ĆUTO!

Megamarco daj neki klip/bio/nešto za Ristića, baš sam ga zgotivio.

Slabo ga je ko snimao, al' je bio zvijezda u selu. Rudar Ugljevik
Dijamant, tako ga zvaše
Prije par godina bio najbolji na barseloninom kampu

Био звезда у селу, једном лобовао овцу на голу стативе биле два камена.

NAŠ JE BAJKO JEBO BOJANU, JEBO BOJANU JEBO BOJANU!

Dnevnik treznog Bajka
http://www.alo.rs/sport/fudbal/trezan-sam-branio-trezan-i-navijam/63834

tolko treznog da je kod njega prvo dao gol iz slobodnog

Био звезда у селу, једном лобовао овцу на голу стативе биле два камена

Ti da si bio na golu pretpostavljam da te ne bi mogao lobovat' od sala

геније, лоб је кад некоме пребациш лопту преко главе, нема ту сало утицаја

шташ кад си избосне

Jebač privlači loptu sopstvenom gravitacijom

Doktor fudbala, često igra PES

Јебач, очигледно је мислио на то да имаш сало и на главуџи.
Јебе те лик који је избосне и коме је ник мега1марцо1. хахаха

al dobro, neka ga Planić sirovina.

Planić je sirovinčina koja ne zna ništa, to si lepo primetio. A to se lepo videlo po tome kako je stajao protiv nemaca na pripremama. Jedino si sjebao sa Lazćem i time što misliš da je korektan. On je gori od Planića

Ja stigao da jebem grobaroeeeee! Igraj Zvezdo igraj i pobeeeedi!

Rakogol ce da osvoji zlatnu kopacku JSL ove godine, samo da udje u formu.

Ozbiljnosti radi, nadam se da ce Lalatovic nastaviti da gura klince, bar jednog neka progura, i ja cu biti zadovoljan. Tim nam nije los, slican kao prosle sezone, fale Nine i stoper drugi dobar, to je to. Gledao sam komsije, sve mi se cini da ce da krenu da kukaju uskoro, polako govna krecu da se preljevaju kod njih. Kod nas gore ne moze, i mi smo se sa tom cinjenicom pomirili, i igraci i svi ostali. Oni ce sad da najebu, a mi treba to krajnje podlo da iskoristimo.

Cmok.

пустите ртс 2 ахахаха

Да се није и сад склонио голман?
Да није и ово намештено?

УУУУУУУУУУ
АААААААА
ЗВЕЗДА <3