Prijava

aj da je zvezdin terzic...

кад почиње ово и дајте неки стриминг ако може на јутјубу

У пола 8, а то ти не могу помоћ' преко телефона. Јери има на некој телевизијУ?

Za pola sata, rekli su da ima na Areni. Ne znam možda ima i na prvoj, ali ne verujem, čim su rekli da ima na Areni, obično kažu ima na Prvoj, a Arena se podrazumeva.

Za YT ne verujem, mada možda, al ipak, sam siguran da neće biti na YT.

и ја сам са телефона веверац, јебе ме ако гледам стриминг на сајту који није јућуб, не могу да позатварам силне рекламе

gde nestadose svi oni HD linkovi za arenu. to kad bi neko naso, bio bi pravi!

sta je sa kapitenima danas, dominiraju

има на арени цркни сиротињо опаааааааа.

мртво, мртво, на моменте "у јеботе, ово звезда? ма немогуће!", лазић много не зна и добро би било да што пре региструју нова појачања да би планић играо, ракић агилан, види се да хоће, трчи, учествује, ал' и даље не зна, на крају се и повредио те се надам да може да уђе лука јовић јер је једина замена, милијаш дао гол усрано да усраније не може, а након тога шутнуо одлично, ал' срећом и раднички ниш има бајка свог који цени лопту која иде уз стативу, мада је питање и да л' би стигао, ал' опет је дегенерик. ваљда ће у другом да избаци ракића, да убаци јовића, играће се отвореније мало, нема шта сад ни раднички да једе говна.

е да, и савићевић онако, пристојан за ово полувреме.

неца милијаш кептен

милијаш >>> нинковић

nie ovo ni tolko loše bilo
mali ristić će da jebe

Mnogo više trčimo što je odlično! Kad ne znaš, ti se više trudi da dođeš na pozitivnu nulu. Mnogo netačnih odigravanja, svaki drugi pas je iza leđa, u završnicama napamet odigravaju, ali sve u svemu nije loše. Stekao sam utisak da su mogli da im spakuju još dva da su morali, ovako su igrali opušteno drugo poluvreme, pa ako daju, što da ne, ako ne daju, jebiga, koji će im kurac.

Mali Ristić odličan, mogao bi češće da ulazi.

Meni je utisak utakmice Rajković, ima sigurnost, ima procenu, izletanje, odličan je!

Lima Ristić išao sa mnom u razred, lik ima strašan šut. Biće igračina od njega

Ристић ме ја баш изненадио. Има дриблинг, али има и самопоуздање. Одавно нисам видео да неки наш млади играч делује овако сигурно са лоптом.

Nije da ga hvalim što mi je drug, ali je doktor fudbala.
Treba mu pola metra samo da šutne, nikakav zalet, ništa to.
Fenomenalan