Prijava

Andjelkovic i Gavric po strani. Sta reci...

Parker durunga fura dve razlicite kopacke lol

Jovic dva komada drugi bas onako lep golgeterski, mozda i bude falkao od njega

Gavric jebao avramovskom sve po spisku kad mu kasno dao onu loptu u kontri plakao sam

To je nemačka matori, imaju fine pare i uskoro će u bundes ligu, možda čak i ove sezone. Sumnjam da će rajković tamo, ali toliko o tvom poznavanju fudbala.

rajkovic ce biti odlican golman.i sada je dobar,samo malo iskustva i to je to.

toliko o tvom poznavanju fudbala.

mozda geografije, fudbala nikako. mada postoje vec 5 godina, duze nego vi u kosarci. jbg ne idem u kladionice, verovatno mi je to veliki minus.

rajkovic je vec sad odlican golman, jedina mana mu je izgleda igranje za zvezdu

za par godina ce biti odlican.ne verujem da je dobro sto je zamenik kapitena.guras nekog mladog u vatru.doduse,ima on iskustva za svoje godine,al moze se desiti i da izgori u zelji.
nisam pratio,vidim sada da su gogic i rakic otisli u paketu.vukan opet menjao reprezentaciju.

Evandro jebo Bajern. Desetak minuta, al dosta.

Mali Luka golgeter zaista

Џабе Јовић, кад остали не могу да се повежу, контра је за већину мисаона именица.

Nikad nisam mislio da ću gledati ovakve bekove

Sunce ti žarko mi smo ovakvim u osnovnoj školi organizovali humanitarnu igru "pogodi koliko zrna pasulja ima u tegli", dadneš deset dinara za pokušaj, eno ih svi sad normalni ljudi, a vidi ove

Садашњи играли Звезде не да не би могли пре 30 година да играју ни у Другој Лиги него не би могли ни у Међурепубличкој лиги. Били би резерве и да су играли за клубове као што су: Тетекс, Лирија, Рудар Приједор, Фамос Храсница, Нови Сад, Младост Петриња... Играње за Трудбеник у Београдској Зони би већини била врхунац каријере, а ретки би играли тадашњу Прву Српску Лигу (4. ранг такмичења у Југославији).

Lep gol dao malisa.. Sem toga, gledao sam samo drugo poluvreme, pakao pakla...

Što kažu ljudi mali zna lopti, šteta je samo što nema nekog od koga može da uči, i da je u malo jašoj sredini sigurno bi više napredovao

bvd drugo poluvreme je verovatno bilo bolje od prvog.

ja sam gledo zadnjih 20 minuta
bolje da nisam
ovo je toliko jadno da se više ni ne nerviram

greota za ovu decu (jović, ristić)
a ovo ostalo...