Prijava

Svemu vezano za njih treba dati narocitu tezinu kako bi se eventualni uspeh predstavio kao osvajanje svemira.

To su pokupili od Duleta mađije, poznatog čarobnjaka.

Svaki protivnik treba da se postuje, a ne podcenjuje. Pogotovo ako je protivnik daleko bogatije od tebe. poz kompleksmen

Gonzo ja kapiram da ti radis za informer, ali svejedno si novinar. Kao takav, ne bi trebalo da javno iznosis svoja verska, nacionalna, navijacka opredeljenja, ti treba da si u sluzbi istine i informacije. Ali kako je sve u ovoj zemlji natraske sto bi i ti bio bolji.

Generalno mislim da ste vi novinari najvece pizde koje zive u Srbiji, jer ste licni benefit stavili iznad profesije, tako da pisete narucena sranja, formirate javno mnjenje kako ne treba i uopste pustate volontere i obican narod da se bori za pravdu. Picke.

Gonzo ja kapiram da ti radis za informer, ali svejedno si novinar. Kao takav, ne bi trebalo da javno iznosis svoja verska, nacionalna, navijacka opredeljenja, ti treba da si u sluzbi istine i informacije. Ali kako je sve u ovoj zemlji natraske sto bi i ti bio bolji.

Što i radim kada pišem, a pošto ovo nije novina već sajt za zajebanciju valjda ne moram dalje da ti objašnjavam.

Generalno mislim da ste vi novinari najvece pizde koje zive u Srbiji, jer ste licni benefit stavili iznad profesije, tako da pisete narucena sranja, formirate javno mnjenje kako ne treba i uopste pustate volontere i obican narod da se bori za pravdu. Picke.

Slažem se sa tobom, jer i sam poznajem takve likove. Međutim, ne spadam u tu grupu. U suprotnom ne bih i dalje bio honorarac za 30 hiljada kao neko ko se školovao za posao novinara dok u mojoj redakciji neradnici imaju stalno zaposlenje i duplo veću platu.

Gonzo ja kapiram da ti radis za informer, ali svejedno si novinar. Kao takav, ne bi trebalo da javno iznosis svoja verska, nacionalna, navijacka opredeljenja, ti treba da si u sluzbi istine i informacije. Ali kako je sve u ovoj zemlji natraske sto bi i ti bio bolji.

pozdravio te tegeltija

Pisaj po sirotinji...

http://www.mozzartsport.com/vesti/gotovo-zvezda-dovela-vereda-i-ibanjeza-samo-jedan-moze-na-kairat/109087

Neverovatno koja doza ozbiljnosti odjednom. Bukvalno rade sta im covek kaze, bar tako deluje za sada... Necu da budem preveliku optimista, ali sluti na dobro..

Ovaj ibanjez obecava a ovaj jevrej je pusio klupu zadnje tri godine

CEKAJ BRE ALO GDE SU RODIC ANTONOV GACINOVIC KRUNIC IVANIC?!?!?!?

iskopali 2 neka ocajnika kojima bitno da u ugovoru pise sto veca plata,a nece im ni polovinu dati.250 soma zvezda da nekom da...mozda u dinariam.a i to je pitanje.dobice 50 posle tuzakanja,a ostatak ce da im "oprosti".

Ma jevrej je svakako propo ne bi me cudilo da je pristao da igra za 12k godisnje a ovog ibanjeza znam, u dinamu je igrao odlicno samo je pitanje sta je radio u madjarskoj ali svakako raduje da nije neki lukovic koji 5god nije odigrao utakmicu

bas sam gledao kakav je po netu(statistiku)bio dobar do pre godinu dana.u madjaroni vise kinte ima,a kapiram i da ce za par godina biti liga bolja od nase.

Pa do pre godinu dana je bio u dinamu? Ako se nisam prejebao igrao je sa njima ls i le

bio je on tamo,samo sto je poceo da se raspada.krenule pozajmice na kojima se bas i nije nesto pokazao.
za izraelca je kanidja iz najjacih dana.

Ibanjez svakako pojacanje, a Izraelcu dajem vremena. Od Gavrica ne moze losiji biti... Inace, suska se i ovo..

http://www.mozzartsport.com/vesti/slag-na-tortu-hugo-vieira-vodi-napad-crvene-zvezde-video/109113

JA se prvo istripovao da je Hugo Viana, al' on ima 40 godina.. :D

Naleteh sinoc na TV-u na film... Nisam mogao a da ne primetim..

https://www.youtube.com/watch?v=AU59-cVC8ps

Odslusati celo, ali obratiti paznju na 0:32...

LOL mozda se misli na ofku

DELIJE SRBSKE da li se spremate za pocetak sezone!?

Mene ujebala zena, pomerila rodjendan deteta neka njena drugarica za cetvrtak, ali izaci cu ranije da podrzim Grofove izabranike, ale ale ale!!

Ako potpisu taj Ibanjez i Portugalac, imacemo fin tim sasvim, da se ne lazemo...pogotovo ako ne ode Rajkovic, bicemo na svim pozicijama u najmanju ruku solidni.

Ne znam kakav je Izraelac, ali sigurno ne moze biti gori od Gavrica.

Sastav po meni

Rajkovic
Petkovic, Rendulic, Pavicevic(neko od njih visi kad se Lukovic vrati), Ibanez
Grujic
Katai,Ristic,Izraelac,
Jovic i Portugalac

S tim da Ristic moze da igra zadnjeg veznog, ali ne bih bas da igraju Vukan i ekipa... e sad, ako dovedi Ivanica ili Gacinovica, onda je taj probem resen...

Jebi Zvezdo glupe sve

EDIT: Brat Mamadu mora da dobije sansu, a vidim da se i neki klinac spominje kao vihorno krilo

Dupla kruna i grupna faza LE
A možda i prezimimo u Evropi.

Ajoj, ja zaboravio Parkera...