Prijava

Ма мене занима на коју фору је Терза све ове играче довео у Звезду? Само да не буде опет нека тужба или јурцање по аеродрому. Овај састав обећава, само још кад бисмо Гаврића послали на неку позајмицу.

Па нека среди и позајмицу Гаврића. Лолололо

Necemo igrati u toj formaciji brt

Zaboravio sam i ovog kvazi Brazilca Matosa... taj ce da pusi klupu nadam se...

Hhahaha, do jaja ako je ovo tacno, Maminjo nam sredio igrace, hahaha

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdin-prelazni-rok-brze-reakcije-i-b-spisak-kao-sudbina/109326

U ovoj formaciji je igrao na pripremam pseto poyy

Jel nismo igrali 4:1:4:1?

Edit: po ovoj slici nismo ne znam sto sam se istripovao...u svakom slucaju imas dva spica a grof forsira jednog, na to sam prvenstveno mislio

Nemeže da registrira svu momčad za kairat.

Samo jednog od ovih novih najverovatnije jevreja

Trebamo da igramo lepršav fudbal sa 3 napadača, a ne klasični jsl sa prekidima oštrim uklizavanjem i valjanjem.

mocart je kvalitetom pojedinih tekstova,a posebno naslovima i uvodnim delovima istih dosegao kurir.

Spremni svi za silno jebanje buranije iz Kazahstana. Silovaćemo prvu fazu kvalifikacija za LE.

Ako je istina da ovaj ibanjez ovoliko znoji muda na tekmama onda ga vec gotivim

Pocinju evropski kupovi, dosta zanimljivih duela u prvom kolu i ekipe su veoma ujednacene, kako po kvalitetu tako i po reputaciji u Evropi.

Atlantas, Beroe, Qabala, Jelgava, Kukesi, Zhodino, Flora, Mladost, Olimpik (ne iz Marseja), Trnava, Sjk, Hafnafjordur, Sant Julia, Kition, Silamae, Dogana, Botosani, Tsihnkhvali, Differdange, Bala, Trakai, Saxan, BallClub, College Europa FC, Airbus, Zvezda

Povecacemo plate do nove godine, vazduplohov, prevashodnost, Zvezda, Parovi.

ŠAMROK. AEL, PETAH TIKVA, ŠIRAK, ARTMEDIJA....

Ovi će proći kao Ventspils.

Proće kao Ventspils.