Prijava

diskretni sve više podsećaš na rasnija po postovima lolo

Al Rajko dokazao kvalitet.
da su pametni da ga prodaju sad, da uzmu kakve takve pare, a on da ne propadne igrajuci JSL

gazipeder1001
hahahahha

Rajko uzeo svetsko primio primio dva gola nabio cenu i dosao ovde da ga pune mongoli pu jebem vam majku svima mrtvu da vam jebem

Dusane ako mislis da ne bi dobili Italiju tamo da su nas pustili da igramo onda si glup ko kurac. Nije ona predstava u reziji Bogdanaova bez cilja bila ;)

Pardon glup si mislio ne mislio cim dovodis u pitanje Pizonovo umece. Nabio ti on onu njegovu glavudzu kevi u picku

Samo da podsetim ove glodare na temi da im je klub osnovan u Zagrebu poyy

pa šta je čudno što smo izgubili od mongola
i prvenstvo smo dali mongoloidima

Samo da podsetim ove glodare na temi da im je klub osnovan u Zagrebu poyy

Zao mi malog, sigurno place mukica sad. Zovi mamu nek pomazi po glavi i poljubi

Groblje naviklo da unapred kenja. Samo se uvek ispostavi da sebi po faci kenjaju

Pogrešno si me svatio bojane ja navijam za svakoga ko daje vrh izjave dakle bilo bi dojaja i da vam se moron vrati što se mene tiče pošto od kvalitetnog fudbala u svakom slučaju nema ništa sve da dovedete murinja i fergusona da zajedno vode ekipu lol
EDIT Pseto ako je kenjanje što sam reko da bi dobili 5 komada da vam nije rajka onda u redu :)
EDIT 2 kad sam reko moron mislio sam na lalata ne na žonpija

Kao sto rekoh vec nabio Pizon onu veliku glavudzu tvojoj kevi u picku

On ce meni Pizketa da dira

Zovi mamu nek pomazi po glavi i poljubi

Zvao sam je kaže dolazi čim sina(tebe) stavi na spavanje. Maziće mi donju glavu

EDIT Pseto ako je kenjanje što sam reko da bi dobili 5 komada da vam nije rajka onda u redu :)

to je ziva istina