Prijava

Значи ипак ВАМ се несвиђа Артемида.

KOJI "POJEDINI"? Sve vreme govoris "pojedini". IZJASNI SE, NEMOJ DA UVIJAS.

Ama džabe vama, vidim ja. :)

Thunder, po koji put, ovo NIJE sredstvo za linc Artemide. Sa tim ciljem nije zamisljeno, niti bi okupilo ovoliko ljudi da jeste. Svako ko je potpisan na ovoj temi ima nesto sto mu vise ili manje smeta, evo da ti nacrtam: od spomenutih u tekstu, najvise je Arte postovala na temi, s toga se o njoj najvise govorilo, i molim te da vise ne izigravas ne znam kakvu zrtvu prevare i iskrivljujes ovo, jer da je ovo sredstvo da destrukciju Arte, kao takvo tako bi ti bilo predlozeno za potpis.

'Dakle, mozes ti da govoris u ime odredjene grupe ljudi, ukoliko te za to ovlaste. Ovlascenja moraju da budu jasna. Ona ili nisu bila jasna, ili si ih ti prekrsila.
Potvrda je upravo TEMPLAR. Decko koji je ocigledno prevaren i kojem je "prodata" totalno druga prica.'

Bushido, ovo je text koji je sastavila veca grupa clanova, prosledjen svima sa spiska koji su ga ili dopunili ili se slozili sa svim sto je napisano. Insolent se ponudila da se preko njenog naloga postuje, da se ne bi pravio dupli. Svako, ali svako sa spiska, bez izuzetka je procitao ovaj text i dobrovoljno dao svoj potpis.

Ja vam rekoh,meni nije problem Artemida toliko koliko su mi problem JTU-ovi dupli nalozi,ali vi kao da kad vidite "dupli nalog" zazmurite,pa citate dalje.Jel vi kapirate sta znaci dupli nalog?Jel razumete sta znaci dvolicnost?Jeste culi za pravila sajta?To je konkretna stvar ljudi,razumite.Ostavljanje nekoga da se provuce sa duplim nalogom je ravno otvaranju Pandorine kutije.Ne pricam ovo zbog nas,mi smo manje bitni od onih koji tek dolaze na sajt,pa kad osete da je meko krenu da se izivljavaju sa duplacima.
I Korleone,budi objektivan covece,jel ti ok da neko funkcionise na sajtu sa 20 duplaka ravno tebi koji imas jedan jedini?
Stvarno vas ne razumem.Tacno je da treba sacuvati mir na sajtu,tacno je da treba da se slegne prasina,ali ne po svaku cenu (po cenu sajta).

Zone, to je tvoja rec protiv Thunderove. A ja opet kazem, da ste imali odredjenu ideju kompromisnu vi bi je izlozili. Ne bi naknadno smisljali "predloge".
Smesno je apelovati , a pritom nemati konkretan cilj tog apela.
Ovde je nekoliko vas potpisanih diskutovalo.

Kasnije, u diskusiji, ispostavilo se da Insolent nema jos uvek predloge, da Mesja trazi trajne banove i da se Arte razmoduje, Thunder je izjavio da nema nista ni protiv Arte ni protiv Mene (sto je polovina NAGLASENIH autora).
To dovoljno govori o neozbiljnosti predloga.

Zone... Nisam retardiran da treba da mi crtas. Ja znam odlicno sta pricam a pricam onako kako vidim da stoje stvari. Skupina ljudi se nasla da udari na jednu devojku.
Vidis Zone, upravo si pobila ono za zrtvu. Tekst je bio dopisivan.
Need I say more?

LjuDi, jel moze ovako :

Ko se gotivi, gotivi se.
Ima puno zle krvi ovde, to je jedina stvar u kojij se SVI slazemo.

Ne predlazem masovno pomirenje.

Predlazem da svi lepo zaboravimo na ceo ovaj konflikt. Ko bude hteo pomirice se, ko bude hteo da se izvinjava izvinjavace se, a oni sto n mogu da se smisle, najbolje bi bilo da se jednostavno izbegavaju i ne provociraju se medjusobno.

Ako sam nesto naucio iz svojih gresaka ovde, to je da svadje stvarno truju ovo mesto predvidjeno za smeh i kreativnost.

Najbolje bi bilo da taj mir pocne od sada, ako je moguce.

Jebote Bušido, pa nismo hipici da se volimo. :)

Ја највише волим купус и печење!

Bushido, ovo nije atak na vas licno, vasa imena su tu kao losi primeri. Nemoj to moja rec protiv njegove, pa procitao si valjda text, njegov naslov nije 'linc Artemide', niti je tako sastavljan, sto mozes primetiti citajuci ga. Meni prvoj nije bilo na pameti bilo ciji linc kada sam dala potpis. Cilj ovog kompromisa je osvescavanje svih korisnika sajta.
'Brisanje postova, tolerisanje i zataškavanje vređanja, bacanje u prvi plan nastranih stvari, silovanje četa, foruma, definicija... ' Je glavno na sta treba da se osvrnemo. Vecina potpisanih nema nista protiv tebe, Arte i JTU licno, i tako treba da ostane. Problem je u tome sto ste za to brisanja postova, vredjanje i spam bili odgovorni upravo vi. Ja licno imam problem sa kaljanjem ovako sjajnog sajta na kome sam duze nego vas troje, a ne sa vama licno.
Thunder: veruj mi da si bio medju poslednjima kojima smo ovo poslali, tako da znam da si dobio konacnu verziju.

Zone, ja sam sa tobom rascistio jos na onom forumu, tako sto sam ti se javno izvinio.
Nekima se nisam izvinjavao, niti cu, jer smatram da su se ogresili o mene i prvi me provocirali. Ako se oni izvinu, ja cu izvinjenje prihvatiti.
U ime JTU i Arte necu da govorim. Ali mogu da kazem samo da smo se grupno "pobunili" protiv iskrivljenih vrednosti drustva koje su neki poceli da forsiraju na sajtu.
Veruj, to i samo to je bio cilj.
Da ne bude muvacine preko Vuke, da ne bude forsiranje Sinana Sakica na chat-u, da ne bude prostackog humora i cinicnih komentara na racun necijeg misljenja, a da se pritom u diskusiji nije obitavalo od njenog pocetka...i masa drugih stvari.

peace.

Medju poslednjima? ok... Samo moje ime nije medju poslednjima. A i ako jesam medju poslednjima, zasto sam? Da cenite moje misljenje ne bih bio medju poslednjima. Nego kada ste videli da vam je potreban broj onda ste me se setili. Ocigledno da vam je bitniji moj potpis koji popunjava listu nego moje dodatno misljenje.

p.s.
Za mnoge mislim da nisu za cilj imali atak na nas licno, ali za nekolicinu ZNAM da jesu. I recicu otvoreno na koga mislim, jer nisam bio dupljak nikada, pa necu ni sad kad su konacno svima pale maske.

Mislim na Insolent, mislim na Neobavestenog, mislim na Meshu, Christine (lazni moral ubi devojku, samo se buni nesto), mislim na Tulum...sta god, mislim na Eternala...mislim da je to to.

Za mnoge sam SIGURAN da su kao Thunder nedovoljno upuceni bili u sve, a za jos neke znam da su za cilj imali samod a se smire strasti.

IPAK OVAJ TEKST KOJI JE INSOLENT IZLOZILA NIJE NAPISAN ONAKO KAKO BI TREBALO DA BUDE NAPISAN KADA SE TRAZI KOMPROMIS.

Slazem se sa tobom, i izvinjenje je bilo prihvaceno juce, ali da li si se ti ili Arte i JTU nekad zapitali da ste promasili sajt? Bushido ovo je sajt zabave a ne ispravljanja moralnih i drustvenih vrednosti. 'da ne bude prostackog humora i cinicnih komentara na racun necijeg misljenja, a da se pritom u diskusiji nije obitavalo od njenog pocetka...i masa drugih stvari' zar nisi to to prvi radio?
A ne razumem problem 'muvacina preko Vuke' i 'forsiranje Sinana Sakica'? Zar nije jedna od drutvenih vrednosti upravo sirina shvatanja i prihvatanje tudjeg misljenja i razlika? Ako nekom prija da se muva preko neta, hoces ti da zabranis? Ako je tebi to izopaceno mozda nekom drugom nije. Meni je izopaceno to sto ti tako razmisljas o tome, pa ne pokusavam da pravim hajku na tebe zbog tvojih shvatanja. Uostalom, Arte je ujutru pustala Dzeja, Cecu u Sinana na chat-u, (napomena: nemam problem sa tim uopste) i ne mozes da mi kazes da je ona protiv toga. Svi metalci su sektasi i treba ih pobiti i sl, je rezonovanje nekoga sa inteligencijom retrdirane amebe. Uostalom bre, ko ste vi da ispravljate drustvene norme? I to pogotovo na sajtu za zabavu. Ovde je pre sve savrseno funkcionisalo i bez vas, ne znam kako ste uspeli da se samoproglasite za drustveno vrednosne cistace sajta. Upravo o tome se i radi u ovoj temi i hvala sto si potvdrdio nase optuzbe.

tunder: Patetican si, objasnila sam ti sve, ako nisi dovoljno inteligentan da shvatis ono sto ti nas 10 prica, moja konverzacija sa tobom je zavrsena. Izbrisano ti je ime i nemas vise nista sa nama, izvini na neprijatnostima.

Prvo. Zasto vredjas?
Drugo. Zasto ja moram da poslusam sta mi drugi govori? Duzan li sam nekome nesto?
Trece. Ne vucite me za jezik.
Vidim da si dokazala svoju intelektualnu nadmoc sumiranu u magicnoj reci pateticno.

O Boze. Jeste u pravu si. Jos jednom, moja konverzacija sa tobom je zavrsena, da ne kazem uzaludna.

p.s. Ovo dokazuje ono sto sam vec rekao. Ako ovo sluzi za napad na Artemidu, hocu da moje ime bude sklonjeno sa liste. Nekim cudom, moje ime je sklonjeno. Izvedite zakljucak sami.