Prijava

Ako je neko išao da snima želudac, onda se dobije puna čaša nečeg gustog belog da se popije da bi moglo da se snima, i ima ukus bukvalno kao pasta za zube tako nešto samo je ređe i može da se popije kao tečnost, to je tako jebeno odvratno

Рече Минг пре пар страна Синалко Тенџерин. Очајан сок, очајан!

Сурутка у праху, пио неколико пута док сам имао мононуклеозу. Као да пијеш малтер.

Neki sok,Kabeza se zove.Sunce li ti jebem al je grozan.

blue frog koktel.
dos'o mi je glave.
PI!

Popio sam batine od burazera neki dan.

al zamisli da uzmeš celu tubicu paste i da je progutaš, smučilo bi ti se odma. Tako i ovo, nije mnogo gadno da uzmeš gutljaj, al od cele čaše bude baš muka i odvratno je nekako

al zamisli da uzmeš celu tubicu paste i da je progutaš,

Lol. Da uzmeš celu tubu paste za zube i progutaš je, verovatno bi umro. Al da ne skrećem temu.

Najodvratnije-mleko sa karamelisanim šećerom ili nešto tako beše (ne sećam se tačno). Baba mi je to davala kada sam bio bolestan.

Sok od madafakin sipka. Evo muka mi cim pomislim... BLAAAAAAAAAAAAAAAARGGH

Najodvratnije-mleko sa karamelisanim šećerom ili nešto tako beše (ne sećam se tačno). Baba mi je to davala kada sam bio bolestan.

Decxko mislim da se to zove šerbe! Ima jos jedna vrsta sa zaprzenim lukom i vodom!

Najodvratnije-mleko sa karamelisanim šećerom ili nešto tako beše (ne sećam se tačno). Baba mi je to davala kada sam bio bolestan.

Шербет се зове. Мада је то мени баш кул. Има исто и са водом, тај више готивим! Иначе, стварно је лек, баш помаже кад си болестан. То и фервекс у пакету четири пута дневно и за дан си ко нов.

Ako je neko išao da snima želudac, onda se dobije puna čaša nečeg gustog belog da se popije da bi moglo da se snima

То је за пасажу црева, а не желуца.

Мени је било најгоре кад сам као клинац, пети шести разред, изабрао изазов на неком рођосу, па сам добио као задатак да попијем неки кућни шејк. Мало свих сокова који су се задесили, онда пар врста алкохолних пића од пива преко вина и вискија до домаће раџе. А као додатак три врсте сирупа. Нисам бацио пеглу, али ми није било добро следећа три дана. А чак нисам био попио целу чашу, мада је била велика, 3 децилитра.

куба либре дефинитивно. најгоре говно од коктела.

šerbe

A jel'?

Biće da je to. Jebote, ni da zapušiš nos nije pomagalo. I još onako satima ostaje u ustima taj zagorelo-sladak ukus.

Bolje da sam jezikom izglancao avijarijum u zoo vrtu nego to govno što sam probao.

Caj od lukovine, pio protiv kaslja...Popio sam pola solje i odma poceo da peglam..

Покварено млеко. Бљаргх

Hahah, Saletov nick. Decxko.

Caj od lukovine, pio protiv kaslja...Popio sam pola solje i odma poceo da peglam..

Da, kako se toga nisam setio...Ista reakcija i kod mene.

Jaoooo, caj od luka!!! PI!! Odvratno! Kad se setim nije mi dobro.. Ono kao da je masno.. AAAAA!

Pored ovoga, povukla sam malo deterdzenta i uletelo mi par mehurica u usta.. tako da sam narednih pola sata pravila baloncice..

Е и нафта је одвратна, као и бензин. Нешто смо претакали, била је ноћ, превише сам повукао. Недељу дана сам се плашио да запалим цигарету.

Koka kolu, kao i one sokove koje zovu "crni" i "žuti".

"crni" i "žuti".

Јес мајку му, који то шпиритус уме да буде.