Prijava

52 поена, довољно да се одлепим мало од Плавих Зграда :))

Objasnio sam vam ovo kolo ;)

Полако се ближи крај такмичења .... ху вил вин ......

Стиго сам до 107 милиона, вредност тима.

Сацам у борби за 1. и у х2х. На дуплу круну идемо!

Za sad se držim na petoj poziciji, al' pucam na titulu. Čuvaj se, Letki, nije to velika razlika, lolo! A H2H treće mesto, vrlo fino.

У обе на 5. месту. Мало пад форме мојих играча али недам се. :)

Ko je Average? Njegova ekipa mi stoji kao nedostupna ....

Average није тим. Односно, јесте екипа, али не контролише је нико, већ се додаје у лигама у којима у х2х има непаран број тимова. Па оно, да увек неко игра са неким. Average увек има просечну вредност свих учесника фентазија (оно што ти пише између твог скора и највећег скора у колу кад гледаш тим док траје коло).

A gle stvarno nisam obraćao pažnju.Samo fali da nam odnese titulu u h2h ispred nosa. :)
2. U h2h borim se do kraja,a u klasik najverovatnije ostajem 4. i idem u LŠ ako solidno odigram do kraja...

У х2х 10 екипа је у 5 бодова разлике.
У класику шансу за победу имају 3,4 или ако се нешто драстично промени 5 екипа.

Како сам попиздео сад, почињу утакмице тек за два и по сата, а не дају ми да извршим измене!

Vrednost tima? Meni je otkad sam doveo Papisa Sisea drasticno skocila, sad je 107

Људи, шта планирате за следеће коло? Игра се само 6 утакмица, а своје мечеве не играју Њукасл, Ливерпул, Тотенхем, Челзи, Евертон, Болтон, Фулам и Стоук?

Ако не направим трансфере, играћу са 6 играча. А никако ми се не мења ништа у екипи, скроз су ми кул овако, не бих да правим пометњу у екипи.

Ја цео дан размишљам не знам шта ми је чинити....

Meni nece igrati odbrana iz Njukasla i Mata tako da ne razmisljam bas puno o tome... A i ono tamo kolo ce se sve to nadoknaditi, tako da je svejedno maltene.

Meni samo Asue Ekoto ne igra, tako da nemam sta da menjam.

Nisam bio los ovo kolo, 45 poena.

edit: Ubacicu Piklingtona nije u losoj foromi, imao 7 poena, tako da cu da imam barem neki poen od njega.

51 поен, без бонуса који ће бити дати некима. 107.4 милиона вредан тим са 0.5 милиона у резерви. Пеки и Плаве Зграде вребају.... ала ме ујеба сад леват, војвода Мандо у х2х, невера, само му погледајте кога има у тиму, ФАК! А хтео сам дуплу круну, лоло ....

4 кола до краја.