Prijava

Ja i Peki u polufinalu ! :) Srećno i Pekiju i drugom polufinalnom paru. Nek najbolji pobedi.

Дал ме Лупус избацио у х2х лоло.
Мислио сам лагано да приведем класик крају ал Петар узе 80 поена лоло, сад у задња два кола се одлучује кампеон. 18 разлике.

Protiv Pokemona u finalu. Uspeh nekako da prebrodim Pekija zahvaljući bonusu na RVP. Čestitke Pekiju. U klasiku moram da se potrudim iz petnih žila da osvojim 3. mesto i da me posluži sreća. :)

А јебига, ја очекивао бонус од капитена Демпсија, али слабо. Јебига. Честитке за пролаз у финале! :)

Остаје ми нада да могу неким чудом да освојим ову класичну лигу, мада опет, 27 поена предности има Лаки, много је то...

Ja vam čuvam ledja. :)

Hvala Peki. :) Želim sreću svima u završnici!

Шта да вам кажем, трудићу се да рутински приведем крају, једино велика експлозија капитена може да поремети ствари.

ТИТУЛААААА ТИТУЛААААА СЛАВИЋЕ СЕ ТИТУЛААААААА, ОБИЛИЋ ЈЕЕЕЕЕ ШАМПИОН, ПЕВА ЦЕЛА СРБИЈАААА!

Шта да вам кажем, сезона је била дуга и занимљива, пуна успона и падова. У једном тренутку многе је сморило или шта већ па је свега неколицина нас активно играла ово. У здравље и да је играмо и следеће сезоне.

http://fantasy.premierleague.com/my-leagues/164374/standings/

!11

http://uefaclubs.com/images/FK-Obilic.png

Којом магијом сам ја освојио 11. место кад сам престао да правим измене још у новембру - децембру прошле године?

Честитке шампиону Лакију.

Ja bih kod vas u ligi 3. bio. 1876 bez poslednjeg kola.

Pozicija 21 od 38. Koji sam Fulham. :-)

Pu, šesto mesto! Pu!

Ја се извињавам што сам баталио пре пар месеци, изгледа да никако не могу да изгурам до краја, колико код ентузијастичан био на почетку.

13. сам у класику, а као трећи завршио групну фазу хед-ту-хеда. А не знам како је текао плеј-оф или како се већ то зове, не знам где да видим.

Углавном, честитке Лакију и пратиоцима.

Sedmi, nije loše, ali ne mogu da prežalim što je Storma ispred mene :((((((

Ja ne vidim bodove za poslednje kolo... :( Al najverovatnije sam 4. ostao .
U hed tu hed čekam rezultat... :)

Лаки, честитке за тријумф! Јурим те већ пола сезоне, али јебига. Био сам чак и први пар кола пре неколико месеци.

Све у свему, честитке свима за успешну сезону! :)

E, jes', čestitke Letkiju, i da dobije neke novce, da ne mora da se igra u Bondu, i da se pljačkaju banke. :D

Čestitke Laki! Uzeo sam kup(ako se to tako može nazvati!) :)

Bravo Laki, odlična sezona. Ja sam zadovoljan za prvu sezonu, i još nisam mogao da pratim igre igrača cele polu sezone jer nisam imao gde da gledam, tako da sam sve nasumično birao igrače. Sve u svemu zadovoljan sam.

P.S: Takodje sve čestitke i ostalima. :)

Pu, šesto mesto! Pu!

преокрет у последњим колима стормо... :D