Prijava

Uvek sam se pitao zašto 80 %, a možda i više, autorki ima avatare erotskog fimejl dominejšn sadržaja ? Samo gledam štikle, sise , batake, dupeta, i pregažene decxke, to je stvarno krajnji neprofesionalizam koji implicira na mnoge stvari. Možda i grešim, voleo bih stručno i iskreno objašnjenje ovog fenomena.

To mi ide na kurac mnogo..

Nisam stručnjak, ali volela bih da znam.

Stvarno ne volim takve avatare...

Мени је неколико пута прошло кроз главу, али ми је било лијено да покренем тему. Није да ми иде на курац, него ето. Кад бих ставио којим случајем слику мушке доминације жене би се напљувале, а мушкарци би мислили да сам дукатлија што качим такве слике. Неке жене са тавким аватима требају направити један мањи искулир.

Osećaju da su u manjini, pa imaju potrebu da pokažu da su jake. Takođe, odaje utisak samopouzdanja. A dobro se odrazi i na pluseve.

Thomdril Merrilin
Мени је неколико пута прошло кроз главу, али ми је било лијено да покренем тему. Није да ми иде на курац, него ето. Кад бих ставио којим случајем слику мушке доминације жене би се напљувале, а мушкарци би мислили да сам дукатлија што качим такве слике. Неке жене са тавким аватима требају направити један мањи искулир.

+100000000000000000

Зато што мисле да ће добити много плусева ако ставе неку јеби ме слику,а што је најјаче оне плусеве и добијају

Welcome to gaborland

Pre bih rekla Welcome to Hateland...

Pa ja kad javno kažem nekoj autorki koja se na taj način eksponira da ne bi imala ni upola tako dobar skor da ne stavlja avatare svojih golih nogu, sisa i ostalih stvari, i da joj se zbog toga većina pičkopaćenika ulizuje i šta god da kaže na forumu odma bude 'ahahaha koja si carica' i onda naravno da sama sebi utuvi u glavu kako je mega zanimljiva. A + što me odma drugi napljuju i nahejtuju kad kažem to javno u smislu ''aj pali nemaš pojma, da se kladimo da joj slike golih nogu samo odmažu, a ne da pomažu''

Ja kad vidim dobru pičku na avataru, obavezno prodžaram defke..

Pa koja je vajda od dobrih sisa, ako čak ni lajkove za to ne dobiješ, a? :-)

DOLE SISE!!! :-)

Tomdril objasnijo. Verovatno zato sto su u RL grobovi,i \ ili imaju komplekse nize vrednosti, pa se ovde, gde ih niko ne poznaje, predstavljaju dijametralno suprotno. Isti taj tip ljudi pizdi kad je iz zajebancije oteras u kuhinju.

da ne stavlja avatare svojih golih nogu, sisa i ostalih stvari

Да је својих то би било куље :)

Kolko objasnjavanja, jebem ti muku

Какве сад то везе има са Тарантином?

Ja kad vidim dobru pičku na avataru, obavezno prodžaram defke..

О томе ми паламудимо овде. А то да нису добре рибе, грешка, није бре правило.