Prijava

на овом сајту има максимум 3 жене са смислом за хумор.

Znam lično 2 od te 3. :)

Ima više od tri sigurno. Mnogo je iskljulivo tako ih ograničiti. Da ne nabrajam(jer ne mogu da se setim, pa se vadim), ali ima. Reći ćemo da ima tri u vrhu. Tako je politički korektnije.

Ima više od tri sigurno. Mnogo je iskljulivo tako ih ograniliti. Da ne nabrajam(jer ne mogu da se setim, pa se vadim), ali ima. Reći ćemo da ima tri u vrhu. Tako je politički korektnije.

Океј, бићу и ја мало коректнији. Нема 3 жене са целим смислом за хумор. Има можда 5-6, евентуално 7 са неким половичним, ту-и-тамо смислом за хумор. А те три су успеле да ме насмеју неком фором која је ФОРА, а не глупост. На глупости се сваки дан смејем, мада и плачем кришом док серем.

Да не помисле жене да им нешто не волим ''хумор''... Није ни код мушкараца боља ситуација. Има их једва десетак на овом сајту који имају смисао за хумор. 15 максимум.

mislim da je stvar ukusa...neko se sali ovako ili onako nekome je djovak sve npr. a nekom je sranje....pa sad donesi zakljucak...

Nekome Đovak sranje?
??????

Đovak nije baš humor. To je više kao kad se smeješ retardiranom detetu sa Kosova.
Na kraju ovog razgovora čeka nas zaključak da na sajtu ima kvalitetnih defki i u međuvremenu će se neko setiti da ne moraju sve da budu smešne pa će odmah to da podeli, a to priti mač već znamo.

плачем кришом док серем

Hahahaha...

Него, јел знате неку пичку са аватаром који изазива терање?

Ona TaRara, dobra čka. Al ja sam o njoj svo vreme pisao.

Vama smetaju sise na avataru?

Ђовак је спрдња. Није то хумор, не рачуна се.

Hahahaha...

Теби смешно, ал' ја стварно плачем док серем. Боли. Мислим, не физички, него душа боли. Пола ролне оде на брисање суза, пола на брисање чмара.

Evo podrške, Petar Pan Pezos! Potpuno se slažem sa njim, dosta njih daje + zbog slike.

http://vukajlija.com/recnik/autori/14610

Pogledajte definicije.

Nisam video komentare. U drugoj definiciji Petar Pan ispada pička lajkerska hahahaha

Већ сам написао негде коментар баш на ову тему.
Добију 23 пратилаца и 73 + у минути само на основу тога, знају душманке нашу слабу тачку и служе се тиме. Верујем да већина њих уживо личи на ништа.

tijana plodi ziljavshtinom ja bih joj lupio ban..dan vise nego jtu

Верујем да већина њих уживо личи на ништа.

::nakašljava se::

2 дефиниције а 16 људи је прати не би ли видело следећу слику. Људи, лечите се.

Sloba najjači decxko!

Slob@
Odlicno!!! Zasto ne nastavis pisati, dobro ti ide?

EDIT zamišljam ga kako to izgovara kao Bata Zivotinja u nekom filmu gde jebe sisate seljančice

Ахахахаха, и ја сада прочитах коментаре на "Вене" дефиницији. Петар лудак :Д

Čekaj, mene dosta žena prati i sada me zanima: Da li to znači da su lezbejke ? 'Ajme meni.

Mislim da ljudi ne obracaju toliko paznju na avatar.

Obraćaju. Avatar bi trebalo da liči na tebe, nekom logikom. Ta sličica te ovde predstavlja u nedostatku lica i svi te pamte po njemu, hteli - ne hteli. Mada, meni ne smetaju gole noge na avataru. Ima i muških autora kojima teške psihoze vire i iz avatara i iz postova, ali ni oni mi ne smetaju. Ljudi su, u svojoj suštini, ogavni i truli, i kao takve treba da naučimo da ih volimo :)

Edit: Osim onih koje mrzimo.