Prijava

Tomdril objasnijo. Verovatno zato sto su u RL grobovi,i \ ili imaju komplekse nize vrednosti, pa se ovde, gde ih niko ne poznaje, predstavljaju dijametralno suprotno.

Реално, још ми се није десило да налетим на рибу која није гробина, а на аватару има врх пичку. Добре рибе ваљда немају потребу да стављају слике других добрих риба на аватар.
А што се тиче те доминације, то је комплекс ваљда.

batake, dupeta, i pregažene decxke

Uuu, Soul, prozivka, decxko.

Pa ja kad javno kažem nekoj autorki koja se na taj način eksponira da ne bi imala ni upola tako dobar skor da ne stavlja avatare svojih golih nogu, sisa i ostalih stvari, i da joj se zbog toga većina pičkopaćenika ulizuje i šta god da kaže na forumu odma bude 'ahahaha koja si carica' i onda naravno da sama sebi utuvi u glavu kako je mega zanimljiva.u''

Ovo je upravo razlog zašto se gadim tih sisedupepička avatara.

Zašto mrzite gole ženske decxko ?

Најбоља је пичка она којој је дифолт као аватар. Или је можда само лијена? Шта год. Такве нису кул, пих.

Најгрђе је кад мушкарци користе такве слике као аватаре.

Чекај, да л' неко стварно даје плусеве рибама на дефиниције зато што имају добар аватар/зато што су добре рибе, штагод?

Ја сам мислио да се људи зајебавају кад кажу да то раде.

Болес'.

неко стварно даје плусеве рибама на дефиниције зато што имају добар аватар/зато што су добре рибе

http://menversus.com/images/Is-This-Real-Life.jpg

Koj vam je kurac, to su umetnicke slike, sa glavicom luka na levoj bradavici..

Џими обрати пажњу на скор/просек/аватар и квалитет дефки.

Чекај, да л' неко стварно даје плусеве рибама на дефиниције зато што имају добар аватар/зато што су добре рибе, штагод?

Jbg, to je fešn, jes, jes, jes.

Ја сам мислио да се људи зајебавају кад кажу да то раде.

Болес'.

http://www.iconfinder.com/data/icons/is_google_plus_one_icons/128/google_plus_one_+1_canvas.png

StefaneKosticu, kakva je to glupa pesma?

Moj je bas pogodan..

Ја сам мислио да је то само мит ..... кад оно међутим .... ццц ...

Aaaa ja isgleda da nisam dobro shvatio temu, ovde se radi o ribama koje stavljaju tuđe hot slike. To mi je šta znam...nit mi smeta nit mislim da tako mogu da skupe poene, prvenstveno jer odma pomislim da je neka debela brkata cura. Ja sam kontao da se priča o autorkama koje FORSIRAJU svoju golotinju i time prikupljaju poene, al nikad neće da priznaju da na to uzmu koji plusić nego ponoviću se opet, pošto ima gomile pičkopaćenika i onda na svaki njen post bude 5-6 odgovora tipa 'u pravu si, ovo si sjajno zaključila' 'ahahaha koji si car nmg da verujem da žensko može da ima toliko smisla za humor' i tako to, i onda naravno da same pomisle kako su dojajne i kul i onda još više počnu da se ponašaju nadmeno...

'ahahaha koji si car nmg da verujem da žensko može da ima toliko smisla za humor

Реално, на овом сајту има максимум 3 жене са смислом за хумор. :) Мислим, за толико ја знам, можда има још нека, али не налетех.

Зато што ниси гледао аватаре. Аватари их одају.

Uuu, Soul, prozivka, decxko.

Vidim, ali ne mogu da se borim, staviše me već u transfer blama, dosta mi je za danas.

staviše me već u transfer blama, dosta mi je za danas.

Zasxto mi dirate Soul, decxko?!?!

Зато што ниси гледао аватаре. Аватари их одају.

Биће да је то, мајку му!

не налетех

Зато што ниси гледао аватаре