Prijava

Ma ti tuđi hot avatari nisu ništa strašno, problem se javlja kod ovakvih avatara kao što ima ta Tijana i još neke gde autorka otvoreno flertuje sa svima nama i mi na taj način svako pomisli da je slika stavljena baš zbog njega i onda prema autorki počne da se ophodi zaštitnički kao da su u vezi, i uvek se smeje njenim osrednjim forama i diže joj njen ego u nebesa dok stvarno ne pomisli da je stvarno takva

Ova Tijana kobjasnila profitiranje na pičkopaćeništvu. Nego, ljudi... Koga boli kurac što ribe dobijaju pluseve od pičkopaćenika? Nije to samo zbog slike. Mogu da se kladim da dele pluseve i svakoj devojci koja im se javi na četu, a ako im bace pvt, predlažu redom definicije za odabrabe. Nije to do avatara devojaka, nego do njihove zagorelosti. Ko je retardiran da deli pluseve zbog avatara, umesto da izadje na ulicu i nadje devojku, neka deli, neka ga, ko ga jebe, neće jebati, forever alone.

Ma ti tuđi hot avatari nisu ništa strašno, problem se javlja kod ovakvih avatara kao što ima ta Tijana i još neke gde autorka otvoreno flertuje sa svima nama i mi na taj način svako pomisli da je slika stavljena baš zbog njega i onda prema autorki počne da se ophodi zaštitnički kao da su u vezi, i uvek se smeje njenim osrednjim forama i diže joj njen ego u nebesa dok stvarno ne pomisli da je stvarno takva

LOL, pa ti ljudi zaista nikad neće jebati. Da se dešava uživo, prali bi im sudove.

Мени се на ПВТ јављају искључиво да би ми рекле ''Џими, ај сахрани ми ово''.
Џими гробар.

Зато лепо ставиш мрког хајдука на аватар и крај приче. Почиње утакмица.

Nije to do avatara devojaka, nego do njihove zagorelosti. Ko je retardiran da deli pluseve zbog avatara, umesto da izadje na ulicu i nadje devojku, neka deli, neka ga, ko ga jebe, neće jebati, forever alone.

Kobjasnjeno.

ne znam koj ste pisali, ali ono..
meni je bedak da stavljam slike random manekenki i random žeMskih aduta, jer mi je.. njee.
mada, možda te devojke što stavaljaju te slike vole te iste stvari kod sebe, ali im je.. pretenciozno da forsiraju lične fotke :)
ali, ovaj moj avatar je nacrtana dupata anđelka koja se alkoholiše, iliti ja! :D

pies, nisam obaveštena.. ali.. ko je tijana? o.0

ne znam koj ste pisali, ali ono..
meni je bedak da stavljam slike random manekenki i random žeMskih aduta, jer mi je.. njee.

Ma jok.

Баците још неки линк, такве ауторке имају дефке за одабране.

Знам ја једну што су га бацали на њу. Чак јој и ПВТ-ове слали.

http://www.vukajlija.com/recnik/autori/34579

Проблем је што жене овде не цене свој изглед. Гомила њих сасвим лепо изгледа, а стави на аватар неку сајбер рибу са омота за графичку на пример. Зашто кад је природно и најбоље? Са друге стране, не видим потребу стварно, ако баш лоше изгледаш, стави слику смешне жабе или трабанта, или завејане пагоде јебем ли га, нема потребе да форсираш сексуалност.

Овом приликом морам да напоменем да никад нисам ставио на аватар лика који боље изгледа од мене, са покојним Рођом бих био ту негде када бих се уредио, ошишао и фурао његов фазон. Војводо, докторе, вођо, опрости ми, ти јеси и геније и манијак, али брате, јачи сам од тебе само на једном пољу, а то је физички изглед. За Варга сам шмекер, лик је био тешки психо и гикчина, нек је Варг по сто пута, никада није изгледао добро.

Мој аватар губи контролу пред оваквим призорима.

Lavicu nije briga šta o njoj misle miševi.

Мбла.

НаџакБаба је лавица, прождире нас мишеве.

Је л' то Наџагбабин дуплак?